szczegółowe wyszukiwanie dostępnych rozmiarów Jest 15 produktów

Pokazywane 1 - 15 z 15 produktów
298,99 zł

Felina Conturelle Provence biustonosz miękki na fiszbinach Miski posiadają cięcie pionowe i poziome typu side support- dodatkowe wzmocnie, które zapewni utrzymanie całego biustu w misce. Dolna część miski została podszyta dodatkową tkaniną, która zapewni stabilność biustowi. Ramiączka regulowane na całej długości. Doskonały kolor pod białe ubrania- ten...

269,99 zł

Conturelle Felina Sentiments biustonosz półusztywniany na fiszbinach, arbuzowy Miski półusztywniane o jednym cięciu pionowym. Konstrukcja zbiera biust do środka i unosi, tworząc kulisty kształt apetycznych jabłuszek. Ramiączka regulowane na całej długości, nieodpinane. Zapięcie trzystopniowe na dwa rzędy haftek.

269,99 zł

Conturelle Felina Sentiments biustonosz półusztywniany na fiszbinach Miski półusztywniane o jednym cięciu pionowym. Konstrukcja zbiera biust do środka i unosi, tworząc kulisty kształt apetycznych jabłuszek. Ramiączka regulowane na całej długości, nieodpinane. Zapięcie trzystopniowe na dwa rzędy haftek.

199,99 zł

Biustonosz Contruelle Illusion kremowy, miękki, na fiszbinach. Dół miseczki wykonany z gładkiej dzianiny w delikatne prążki, dodatkowo miseczki zostały podszyte wzmacniającą siateczką, która zapewni lepszą stabilizacje dla biustu. Góra z elastycznej koronki. Ramiączka stanika są regulowane w całości, ustabilizowane z przodu.

208,99 zł

Felina biustonosz Moments 519 kolor granatowy Miękkie miski na fiszbinach o jednym, bocznym cięciu pionowym i jednym poziomym, które zapewni optyczne pomniejszenie biustu. Stanik świetnie podtrzymuje biust, unosi go delikatnie ku górze. Ramiączka szerokie, regulowane do połowy. Polecamy w zestawie z odpowiednimi figami.

228,99 zł

Biustonosz Contruelle On Line, miękki, na fiszbinach. Dół miseczki wykonany z gładkiej dzianiny w delikatne paseczki, dodatkowo miseczki zostały podszyte wzmacniającą siateczką, która zapewni lepszą stabilizacje dla biustu. Góra z elastycznej koronki. Ramiączka stanika są regulowane w całości, ustabilizowane z przodu.

228,99 zł

Biustonosz Contruelle On Line, miękki, na fiszbinach. Dół miseczki wykonany z gładkiej dzianiny w delikatne paseczki, dodatkowo miseczki zostały podszyte wzmacniającą siateczką, która zapewni lepszą stabilizacje dla biustu. Góra z elastycznej koronki. Ramiączka stanika są regulowane w całości, ustabilizowane z przodu.

208,99 zł

Felina biustonosz Moments 519 kolor dzika róża Miękkie miski na fiszbinach o jednym, bocznym cięciu pionowym i jednym poziomym, które zapewni optyczne pomniejszenie biustu. Stanik świetnie podtrzymuje biust, unosi go delikatnie ku górze. Ramiączka szerokie, regulowane do połowy.

219,99 zł 274,99 zł -20%

Conturelle Felina Sentiments biustonosz miękki na fiszbinach Miski posiadają cięcie pionowe i poziome- side support- dodatkowe wzmocnie, które zapewni utrzymanie całego biustu w misce. Dolna część miski została podszyta dodatkową tkaniną, która zapewni stabilność. Ramiączka regulowane na całej długości.

219,99 zł 274,99 zł -20%

Felina Conturelle Viva biustonosz miękki Biustonosz miękki na fiszbinach o jednym cięciu poziomym i jednym pionowym z side-supportem po boku, który zbiera biust do środka. Lekko elastyczna koronka na brzegu miski ładnie dopasuje się do kształtu piersi i zatuszuje asymetrię piersi. Grube ramiączka regulowane na całej długości.

245,99 zł

Conturelle Felina Direction biustonosz miękki na fiszbinach Miski posiadają cięcie pionowe i poziome- side support- dodatkowe wzmocnie, które zapewni utrzymanie całego biustu w misce. Dolna część miski została podszyta dodatkową tkaniną, która zapewni stabilność. Ramiączka regulowane na całej długości.

219,99 zł 274,99 zł -20%

Felina Joy biustonosz miękki niebieski Miseczka nieusztywniana, na fiszbinach, lekko laminowana. Cięcie poziome z bocznym panelem zbierającym biust do środka. Ramiączka regulowane częściowo. Zapięcie trzystopniowe na 2 lub 3 rzędy haftek.

219,99 zł 274,99 zł -20%

Conturelle Felina Sentiments biustonosz miękki na fiszbinach Miski posiadają cięcie pionowe i poziome- side support- dodatkowe wzmocnie, które zapewni utrzymanie całego biustu w misce. Dolna część miski została podszyta dodatkową tkaniną, która zapewni stabilność. Ramiączka regulowane na całej długości.

229,60 zł 328,00 zł -30%

Felina Conturelle Provence biustonosz miękki na fiszbinach Miski posiadają cięcie pionowe i poziome- side support- dodatkowe wzmocnie, które zapewni utrzymanie całego biustu w misce. Dolna część miski została podszyta dodatkową tkaniną, która zapewni stabilność. Ramiączka regulowane na całej długości.

159,99 zł 249,99 zł -36%

Biustonosz Felina Contruelle Liberte 80521, miękki, na fiszbinach. Góra miski to stabilny haft na tiulu, dół miseczki wykonany został z gładkiej tkaniny w delikatne prążki, dodatkowo miseczki podszyto wzmacniającą siateczką, która zapewnie lepszą stabilizacje dla biustu. Ramiączka stanika są regulowane od połowy.

Pokazywane 1 - 15 z 15 produktów