Panache Sport ballerina biustonosz sportowy bez fiszbin

Bądź na bieżąco

235,00 zł

Biustonosz Sportowy- Panache Sport bezfiszbinowy w kolorze ballerina- delikatny róż

Termicznie formowane miski, które zapewnią idealne podtrzymanie biustu. Stanik jest wysoko zabudowany- idealny do uprawiania sportu. Ramiączka regulowane od połowy, posiadają specjalny haczyk, który umożliwia skrzyżowanie ramiączek dając jeszcze większe wsparcie w czasie ćwiczeń.

Kolejna propozycja Panache Sport to delikatny, subtelny róż połączony z czarnymi elementami. Pobudza i zachęca do aktywności! Całość uszyta jest z oddychających tkanin odprowadzających wilgoć daleko od ciała. Biustonosz pięknie podkreśla biust i rewelacyjnie go podtrzymuje chroniąc przed wstrząsami przy podskokach i w czasie biegu. Płasko wykończone szwy nie powodują silnego odznaczania się pod obcisłą odzieżą sportową. Zewnętrzna warstwa uszyta została w formie sportowego topu- może być używany bez osłaniania bluzkami. To profesjonalny biustonosz sportowy doceniony przez rzeszę aktywnych Polek i kobiet na całym świecie, także sportsmenki.

Opinia brafitterki:  Rozmiarówka brytyjska. Jeśli masz problem z ustaleniem rozmiaru (zwłaszcza Panie, które nie miały wcześniej kontaktu z rozmiarami brytyjskimi) prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z brafitterką w sklepie. Rozmiary podane są wg rozmiarówki brytyjskiej UK, bez przeliczania ich na rozmiary EU/PL.

KOLOR 1 odcienie różu
KOLOR 2 ecru
CECHY DODATKOWE 1: biustonosz bez fiszbin
CECHY DODATKOWE 2: biustonosz szerokie ramiączka