Panche Black Quinn ink biustonosz soft

Bądź na bieżąco

183,74 zł

-25%

244,99 zł

Panache Black Quinn balconnet

Biustonosz miękki, na fiszbinach. Koronkowa miska, u dołu podszyta beżową, stabilną tkaniną. Miska skrojona z czterech części, cięcia pionowe i poziome, oraz boczny panel zbierający biust do środka. Zapewnia idealne podtrzymanie nawet dużego biustu.

Biustonosz Quinn z ekskluzywnej, luksusowej linii Panache Black. Piękny, głęboki kolor ciemnego granatu, zwieńczony małymi zlotymi detalami. Efektowna koronka pokrywa delikatnie tło w kolorze cielistym dając wrażenie lekkości i subtelności bez dyskomfortu prześwitywania. Producent zadbał o odrobinę luksusu, wysoką jakość i duży komfort, który należy się każdej kobiecie. Sprawdzona konstrukcja biustonosza unosi piersi ku górze, świetnie zbiera je do środka. Góra miski elastyczna, dopasowuje się do ksztatu piersi, co jest idealnym rozwiązaniem w przypadku asymetrii. Biustonosz jest komfortowy i wygodny, świetnie sprawdza się przy dużym biuście. Ramiączka regulowane na całej długości. 

Uwaga: rozmiary brytyjskie różną się nieco od polskich. Rozmiary miseczek podane są wg rozmiarówki brytyjskiej: UK, bez przeliczania na rozmiary polskie, czy europejske EU; jeśli nie znasz swojego odpowiednika w rozmiarach polskich zadzwoń lub napisz do nas przed zakupem, chętnie pomożemy.

KOLOR 1 odcienie granatowego
CECHY DODATKOWE 1: biustonosz koronkowe
WZÓR: biustonosze i kostiumy inny wzór
ZAPIĘCIE: biustonosz, stroje kąpielowe 1cz, 2cz, majtki do strojów zapięcie z tyłu