Majtki - doły do strojów kąpielowych


Skompletuj wybraną górę kostiumu z idealnym dołem. Mamy szeroki wybór fasonów majtek. Wolisz figi klasyczne, figi wiązane, a może tanga tzw. brazylijskie? Może majtki z wysokim stanem w stylu retro? Twój wymarzony kostium kąpielowy ma dół w jednolitym kolorze? A może dół kostiumu się zniszczył albo zgubił? Sprawdź naszą ofertę spośród strojów ką...

Skompletuj wybraną górę kostiumu z idealnym dołem. Mamy szeroki wybór fasonów majtek. Wolisz figi klasyczne, figi wiązane, a może tanga tzw. brazylijskie? Może majtki z wysokim stanem w stylu retro? Twój wymarzony kostium kąpielowy ma dół w jednolitym kolorze? A może dół kostiumu się zniszczył albo zgubił? Sprawdź naszą ofertę spośród strojów kąpielowych, gdzie górę i dół kupujesz osobno. W sklepie Biustyna znajdziesz odpowiedni model dla swojego typu sylwetki!

Więcej
Jest 269 produktów
0 Recenzje
74,99 zł

Strój kąpielowy Beach Kris Line: figi kąpielowe midi w kolorze czerwonego wina Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Posiadają troczki, którymi możemy lekko regulować szerokość boczków. Ładnie dopasowują się do ciała. Majtki w całości podszyte czarną dzianiną szybkoschnącą.

0 Recenzje
65,99 zł

Strój kąpielowy Beach Kris Line: figi kąpielowe klasyczne w kolorze czerwonego wina  Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Proste w formie, klasyczny krój. Ładnie dopasowują się do kształtu kobiecej sylwetki podkreślając jej atuty. W całości podszyte czarną dzianiną szybkoschnącą.

0 Recenzje
65,99 zł

Strój kąpielowy Beach Kris Line: figi bikini wiązane po bokach, w kolorze czerwonego wina Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Rozmiar fig można nieco regulować wiązaniem. Ten krój optycznie wydłuży nogi i lekko wyeksponuje pośladki. Majtki w całości podszyte czarną dzianiną szybkoschnącą.

0 Recenzje
74,99 zł

Feba majtki kąpielowe damskie F110 figi marszczone Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie słoneczne i chlor. Majtki o kroju klasycznym z marszczeniami z przodu. Świetnie dopasowują się do ciała, są wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Klasyczna czerń sprawdzi się do każdej góry od stroju kąpielowego. 

0 Recenzje
104,99 zł

Strój kąpielowy Nessa Fiorii: figi kąpielowe N02 Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na chlor i promienie UV. Ładnie dopasowują się do kształtów kobiecej sylwetki. Krój z wysokim stanem. Możliwość regulacji wysokości boczków za pomocą troczków. Przód wzorzysty, tył jednokolorowy - czarny. Rozmiary standardowe.

0 Recenzje
99,99 zł

Strój kąpielowy Nessa Fidżi: figi kąpielowe N01 Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na chlor i promienie UV. Ładnie dopasowują się do kształtów kobiecej sylwetki. Krój pełny o podwyższonym stanie. Przód wzorzysty, tył jednokolorowy - czarny. Rozmiary standardowe.

0 Recenzje
104,99 zł

Strój kąpielowy Nessa Fiorii: figi kąpielowe N02 Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na chlor i promienie UV. Ładnie dopasowują się do kształtów kobiecej sylwetki. Krój pełny o podwyższonym stanie. Możliwość regulacji wysokości boczków za pomocą troczków. Przód wzorzysty, tył jednokolorowy - czarny. Rozmiary standardowe.

0 Recenzje
99,99 zł

Strój kąpielowy Nessa Fiorii: figi kąpielowe N01 Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na chlor i promienie UV. Ładnie dopasowują się do kształtów kobiecej sylwetki. Krój klasyczny. Przód wzorzysty, tył jednokolorowy - czarny. Rozmiary standardowe.

0 Recenzje
109,99 zł

Strój kąpielowy Nessa Capri: figi kąpielowe N02 Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na chlor i promienie UV. Ładnie dopasowują się do kształtów kobiecej sylwetki. Krój pełny o lekko podwyższonym stanie. Rozmiary standardowe.

0 Recenzje
109,99 zł

Strój kąpielowy Panache Samara: majtki z marszczonymi boczkami, dół do kostiumu kąpielowego Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie słoneczne i chlor. Świetnie dopasowują się do ciała. Marszczenia po bokach ukryją mankamenty kobiecego ciała, a klasyczny krój optycznie wydłuży nogi. Kolory monochromatycznego negatywu- zawsze modne i na...

0 Recenzje
115,99 zł

Freya strój kapielowy Beach Hut blue moon: figi kąpielowe wysokie Idealnie dopasowują się do ciała, delikatnie wymodelują sylwetkę. Wyższy stan i klasycznie wycięta nogawka optycznie wydłużają nogi. Świetna propozycja dla Pań o pełnych kształtach lub w stylizacji na lata 50-te. Prać ręcznie w letniej wodzie, w delikatnym mydle. Nie wykręcać, nie stosować...

0 Recenzje
104,99 zł

Freya strój kąpielowy Beach Hut blue moon: kąpielowe figi rio Kuse majtki o kroju klasycznym, wiązania po bokach umożliwiają regulację. Figi świetnie dopasowują się do ciała, optycznie wydłużają nogi, eksponują pośladki podkreślając atuty kobiecych kształtów. Niebieskie paski na białym tle czynią kostium bardzo kuszący.  Odpowiednio dobrany zestaw kolorów...

0 Recenzje
94,99 zł

Freya strój kapielowy Beach Hut blue moon: figi kąpielowe bikini Majtki o stroju klasycznym, świetnie dopasowują się do ciała, są wygodne i komfortowe. Niebieskie paski na białym tle czynią kostium bardzo atrakcyjny.  Odpowiednio dobrany zestaw kolorów podkreśli muśnięte słońcem ciało. Prać ręcznie w letniej wodzie, w delikatnym mydle. Nie wykręcać, nie...

0 Recenzje
104,99 zł

Strój kąpielowy Freya Urban night: figi kąpielowe brazylijskie Majtki o mocno podkrojonych nogach, odsłaniające pośladki. Idealnie dopasowują się do ciała, są wygodne i komfortowe w użytkowaniu, optycznie wydłużają nogi.  Rozmiarówka brytyjska, dość duża. Prać ręcznie w letniej wodzie, w delikatnym mydle. Nie wykręcać, nie stosować wybielaczy, nie czyścić...

0 Recenzje
127,99 zł

Freya strój kąpielowy Urban night: figi z wysokim stanem, majtki do stroju kąpielowego Idealnie dopasowują się do ciała, delikatnie wymodelują sylwetkę. Wyższy stan i klasycznie wycięta nogawka optycznie wydłużają nogi. Świetna propozycja dla Pań o pełnych kształtach lub w stylizacji na lata 50-te. Prać ręcznie w letniej wodzie, w delikatnym mydle. Nie...

0 Recenzje
109,99 zł

Strój kąpielowy Freya Urban night: figi kąpielowe bikini Majtki o kroju klasycznym, o średniej wysokości. Idealnie dopasowują się do ciała, są wygodne i komfortowe w użytkowaniu.  Rozmiarówka brytyjska, dość duża. Prać ręcznie w letniej wodzie, w delikatnym mydle. Nie wykręcać, nie stosować wybielaczy, nie czyścić na sucho, w praniu nie łączyć z innymi...

0 Recenzje
66,99 zł

Strój kąpielowy Kris-Line Amy: figi wiązane po bokach Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Efektownie wiązane na boczkach. Ładnie dopasowują się do kształtu kobiecej sylwetki podkreślając jej atuty. Szerokość boków dobrze dostosowana została do rozmiaru fig.

0 Recenzje
59,99 zł

Strój kąpielowy Kris-Line Amy: figi klasyczne Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Proste w formie, klasyczny krój. Ładnie dopasowują się do kształtu kobiecej sylwetki podkreślając jej atuty. Szerokość boków dobrze dostosowana została do rozmiaru fig.

0 Recenzje
74,99 zł

Strój kąpielowy Kris Line Amy: figi midi   Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Posiadają troczki, którymi możemy lekko regulować szerokość boczków. Ładnie dopasowują się do ciała. Majtki w całości podszyte siateczką szybkoschnącą.

0 Recenzje
89,99 zł

Strój kąpielowy Dalia Holly: figi kąpielowe mini Kuse i seksowne majtki w kolorze kobaltowym z motywem kolorowej mozaiki. Wiązanie po bokach umożliwia regulację. Figi świetnie dopasowują się do ciała, eksponują pośladki, podkreślają atuty kobiecych kształtów.

0 Recenzje
89,99 zł

Strój kąpielowy Dalia Holly: figi kąpielowe midi Figi o kroju klasycznym. Świetnie dopasowują się do ciała, są wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Głęboki kobalt w kolorowa mozaikę tworzą gustowne i oryginalne zestawienie.

0 Recenzje
89,99 zł

Strój kąpielowy Dalia Holly: figi kąpielowe maxi Figi z wyższym stanem świetnie dopasowują się do ciała, tuszują niedoskonałości, są wygodne i komfortowe. Głęboki kobalt w kolorowa mozaikę tworzą gustowne i oryginalne zestawienie.

0 Recenzje
119,99 zł

Strój kąpielowy Panache Lucille: wysokie figi kąpielowe Wykonane z wysokiej jakości odpornej na promienie UV i chlor. Majtki z wyższym stanem świetnie pozwolą ukryć niedoskonałości sylwetki i doskonale sprawdzą się w stylizacji retro. Na białym tle paski granatowo czerwone  urozmaicają bikini i czynią je bardzo kobiece.

0 Recenzje
99,99 zł

Strój kąpielowy Panache Lucille: figi kąpielowe o klasycznym kroju Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na chlor i promienie UV. Ładnie dopasowują się do kształtu kobiecej sylwetki, podkreślają kształt nóg. Rozmiarówka brytyjska, dość duża.

0 Recenzje
99,99 zł

Panache strój kąpielowy Jolee: figi kąpielowe wiązane po bokach Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Wiązania po bokach pozwolą na wyregulowanie szerokości majtek i dopasowanie je na biodrach. Kuse figi optycznie wydłużą nogę i podkreślą atuty kobiecych kształtów. Motyw wężowej skóry i kolory monochromatyczne nadadzą...

0 Recenzje
99,99 zł

Panache strój kąpielowy Jolee: figi kąpielowe o klasycznym kroju Wykonane z wysokiej jakości odporne na promienie UV i chlor. Dopasowują się do ciała, są wygodne i komfortowe. W przedstawionej kolekcji zachwycający motyw wężowej skóry i kolory monochromatyczne pięknie wyeksponują opalone ciało.

0 Recenzje
109,99 zł

Panache strój kąpielowy Florentine: figi kąpielowe midi, z wyższym stanem Wykonane z wysokiej jakości odpornej na promienie UV i chlor. Majtki z wyższym stanem świetnie zakryją kobiece niedoskonałości i doskonale sprawdzą się w stylizacji retro. Białe lilie na granatowym tle urozmaicają bikini i czynią je bardzo kobiece.

0 Recenzje
105,99 zł

Panache strój kąpielowy Florentine: figi kąpielowe marszczone po bokach Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Figi o kroju klasycznym z marszczeniami o umiarkowanej gęstości- świetnie podkreślą biodra na szczupłej sylwetce, a przy pełniejszych biodrach zaś trochę ujmą. Białe lilie na granatowym tle to efektowne połączenie.

0 Recenzje
67,99 zł

Strój kąpielowy Kris-Line Capeverde: figi kąpielowe mini  Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Ten krój optycznie wydłuży nogi i lekko wyeksponuje pośladki. Majtki w całości podszyte siateczką szybkoschnącą. Boki majtek wiązane co zapewnia możliwość regulacji.

0 Recenzje
67,99 zł

Strój kąpielowy Kris-Line Capeverde: figi kąpielowe klasyczne  Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Proste w formie, klasyczny krój. Ładnie dopasowują się do kształtu kobiecej sylwetki podkreślając jej atuty.

0 Recenzje
83,99 zł

Strój kąpielowy Kris-Line Capeverde: figi kąpielowe midi, o wyższym stanie Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Posiadają troczki, którymi możemy nieco regulować szerokość boczków. Ładnie dopasowują się do ciała, lekko modelują sylwetkę. Majtki w całości podszyte siateczką szybkoschnącą.

0 Recenzje
159,99 zł

Strój kąpielowy Elomi Island Lily: figi kąpielowe - wysoki stan Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na chlor i promienie UV. Figi o podwyższonym stanie pozwolą na zatuszowanie drobnych niedoskonałości sylwetki. 

Pokazywane 1 - 32 z 269 produktów