Kalkulator rozmiaru biustonosza

Nasz kalkulator stworzyliśmy aby pomóc kobietom znaleźć idealny dla siebie rozmiar biustonosza. Śmiało można go nazwać kalkulatorem brafiterskim ponieważ jest stworzony na podstawie wieloletnich doświadczeń naszych brafiterek uzyskanych w przymierzalni naszego sklepu. Dla części Pań wyliczony rozmiar biustonosza może wydać się szokujący, klientki na swój pierwszy prawidłowo dobrany przez brafiterkę stanik reagują obawą że jego obwód będzie za ciasny a miseczki za duże, ale uwierzcie nam że tak nie jest. Kalkulator wylicza rozmiar dla najpopularniejszych konstrukcji wiodących producentów. Obwody i wielkości miseczek w zależności od konstrukcji, użytego materiału a nawet koloru ( czarne są ciaśniejsze) często różnią się o jeden a nawet dwa rozmiary, nawet u tego samego producenta. Dlatego nic nie zastąpi doboru odpowiedniego biustonosza przez brafiterkę przy okazji osobistej wizyty w sklepie stacjonarnym. Należy także pamiętać że wyliczany jest rozmiar europejski/polski i zupełnie nie odpowiada on brytyjskiemu. Także polska firma KrisLine stosuje własną rozmiarówkę. Tabele przeliczeniowa EU na UK i KrisLine znajduje się na dole strony.

obwód pod biustem w cm
(mierzony ciasno na wydechu)

obwód w biuście w cm
(mierzony luźno, warto się lekko pochylić do przodu)

 

Wielu producentów ma własne rozmiarówki w tabeli poniżej sprawdź przeliczenie tego rozmiaru na odpowiedni dla innych producentów

Tabela przeliczeniowa Biustyny

UWAGA: jeśli znasz dokładnie swój rozmiar u jakiegoś producenta skorzystaj z naszej tabeli przeliczeniowej, która podpowie ci jaki rozmiar kupić u innych producentów (tabela sporządzona na podstawie doświadczenia brafitterek Biustyny).

EU Rozmiary europejskie ( polskie)ABCDEFGHIJKLMNOPRS
UK rozmiary brytyjskieABCDDDEFFFGGGHHHJJJKKKBRAKBRAK
KrisLineABCDDDEF-FFG-GGGG-HH-HHHH-IJ-JJK-KKL-MNOBRAKBRAK