stroje kąpielowe dziecięce i mlodzieżowe

Jest 6 produktów
24,99 zł

Kąpielówki chłopięce, szorty dziecięce Moraj Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie słoneczne i chlor. Produkt polski. Dłuższa nogawka, to ulubiony krój niemalże każdego mężczyzny. Modne połączenie kolorów i ciekawy design.

24,99 zł

Kąpielówki chłopięce, szorty dziecięce Moraj Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie słoneczne i chlor. Produkt polski. Dłuższa nogawka,która zapewni komfort i wygodę w użytkowaniu. Modne połączenie kolorów i ciekawy design.

24,99 zł

Kąpielówki dla chłopca z firmy Moraj, nadruk z dwoma delfinami Kąpielówki o fasonie bokserek. Z przodu podszyte tkaniną szybkoschnącą. Przód z drukowanej dzianiny, tył gładki, granatowy.

24,99 zł

Kąpielówki dla chłopca z firmy Moraj, nadruk z rekinem Kąpielówki o fasonie bokserek. Z przodu podszyte tkaniną szybkoschnącą. W całości uszyte z drukowanej dzianiny.

59,99 zł

Strój kąpielowy basenowy dla dziewczynki Krój sportowy, z nieodpinanymi ramiączkami prostymi, bez regulacji. Tył gładki, niebieski. Przód w fantazyjne wzory.

59,99 zł

Strój kąpielowy basenowy dla dziewczynki Krój sportowy, z nieodpinanymi ramiączkami prostymi, bez regulacji. Tył gładki, różowy. Przód w fantazyjne wzory.

Pokazywane 1 - 6 z 6 produktów