Kolorowe chłopięce kąpielówki o kroju szortów to idealny strój na basen i plażę dla małego mężczyzny. W tym dziale znajdziesz również stroje dla dziewcząt - kolorowe kostiumy kąpielowe o sportowym charakterze, doskonałe na basen, do aquaparku jak i na plażę.

stroje kąpielowe dziecięce i mlodzieżowe

Jest 5 produktów
0 Recenzje
24,99 zł

Kąpielówki chłopięce, szorty dziecięce Moraj Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie słoneczne i chlor. Produkt polski. Dłuższa nogawka, to ulubiony krój niemalże każdego mężczyzny. Modne połączenie kolorów i ciekawy design.

0 Recenzje
24,99 zł

Kąpielówki dla chłopca z firmy Moraj, nadruk z dwoma delfinami Kąpielówki o fasonie bokserek. Z przodu podszyte tkaniną szybkoschnącą. Przód z drukowanej dzianiny, tył gładki, granatowy.

0 Recenzje
24,99 zł

Kąpielówki dla chłopca z firmy Moraj, nadruk z rekinem Kąpielówki o fasonie bokserek. Z przodu podszyte tkaniną szybkoschnącą. W całości uszyte z drukowanej dzianiny.

0 Recenzje
59,99 zł

Strój kąpielowy basenowy dla dziewczynki Krój sportowy, z nieodpinanymi ramiączkami prostymi, bez regulacji. Tył gładki, niebieski. Przód w fantazyjne wzory.

0 Recenzje
59,99 zł

Strój kąpielowy basenowy dla dziewczynki Krój sportowy, z nieodpinanymi ramiączkami prostymi, bez regulacji. Tył gładki, różowy. Przód w fantazyjne wzory.

Pokazywane 1 - 5 z 5 produktów