stroje kąpielowe dziecięce i mlodzieżowe


Kolorowe chłopięce kąpielówki o kroju szortów to idealny strój na basen i plażę dla małego mężczyzny. W tym dziale znajdziesz również stroje dla dziewcząt - kolorowe kostiumy kąpielowe o sportowym charakterze, doskonałe na basen, do aquaparku jak i na plażę.

Jest 5 produktów
0 Recenzje
29,99 zł

Kąpielówki chłopięce Moraj Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na chlor i promienie UV. Ciekawy motyw podwodnego świata. Krój klasycznych szortów. Produkt polski.

0 Recenzje
59,99 zł

Strój kąpielowy basenowy Moraj Young Klasyczny strój kąpielowy dla dziewczynki. Fason ze skrzyżowaniem na plecach z dołem w fasonie klasycznych fig. Wysokiej jakości lycra odporna na chlor. 

0 Recenzje
24,99 zł

Kąpielówki dla chłopca z firmy Moraj, nadruk z dwoma delfinami Kąpielówki o fasonie bokserek. Z przodu podszyte tkaniną szybkoschnącą. Przód z drukowanej dzianiny, tył gładki, granatowy.

1 Recenzje
59,99 zł

Strój kąpielowy basenowy dla dziewczynki Krój sportowy, z nieodpinanymi ramiączkami prostymi, bez regulacji. Tył gładki, niebieski. Przód w fantazyjne wzory.

0 Recenzje
59,99 zł

Strój kąpielowy basenowy dla dziewczynki Krój sportowy, z nieodpinanymi ramiączkami prostymi, bez regulacji. Tył gładki, różowy. Przód w fantazyjne wzory.

Pokazywane 1 - 5 z 5 produktów