Formy płatności

  •  Szybkie płatności PayU lub IMOJE - to system umożliwiający szybkie i bezpieczne  dokonywanie płatności online. Wystarczy posiadać rachunek bankowy, kartę kredytową lub debetową, aktualny adres e-mail i dostęp do Internetu . Po wybraniu tej opcji, w celu dokonania płatności, za pośrednictwem szyfrowanego protokołu SSL (Secure Socket Layer), zostaniesz przekierowany do imoje lub PayU. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie –następnie wybierasz opcję przelew lub karta (rodzaj karty ) i dokonujesz opłaty. imoje i Payu obsługuje przelewy z większości banków i bezpieczne transakcje kartami płatniczymi Maestro, Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic. Za pośrednictwem IMOJE Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Towary: Płatności BLIK, karta płatnicza, przelew elektroniczny poprzez zewnętrzny system płatności imoje, obsługiwany przez firmę ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach.

  • Przelew tradycyjny - Po potwierdzeniu przez ciebie zamówienia, zostanie wysłany email potwierdzający przyjęcie zamówienia,  numer naszego rachunku bankowego i wszystkie dane potrzebne do przelewu (wyświetlą się też na ekranie). Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Realizację zamówienia rozpoczniemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, (jeśli przelew nie jest wykonywany z ING, będzie najczęściej zaksięgowany z 24h opóźnieniem). Numer konta do wpłat bezpośrednich:  39 1050 1230 1000 0091 3367 9143   odbiorca: Pas-Pol Jacek Pasek
  • Pobranie - płatność przy odbiorze - należność płacisz w momencie odbierania przesyłki (kurierowi, listonoszowi, w paczkomacie lub w okienku na poczcie ). Niestety firmy kurierskie i poczta pobierają za tą formę wysyłki wyższe opłaty i dlatego ta forma płatności jest droższa od innych.