Nasi przewoźnicy

  • Poczta Polska
   - przesyłka polecona ekonomiczna (czas dostawy dzień nadania + 5 dni roboczych, średnio 3-4 dni)
   - przesyłka Pocztex48 (czas dostawy 48h)  W przypadku wyboru opcji płatności „za pobraniem”, prosimy o przygotowanie gotówki.

  • Pocztex
   - przesyłka kurierska - NASZA REKOMENDACJA - Przesyłka kurierska jest najszybszą i bezpieczną metodą dostarczania towaru.
   O wysyłce towarów informujemy drogą mailową . Każdą przesyłkę można śledzić w systemie firmy kurierskiej.
   Przesyłka kurierska powinna zostać doręczona do Państwa w następnym dniu roboczym, w godzinach 9:00 – 20:00.
   Jako adres dostawy można podać np. firmę, gdzie pracujesz.
   W przypadku Twojej nieobecności kurier zostawi awizo i sposób kontaktowania się. Próba doręczenia przesyłki kurierskiej podejmowana jest dwukrotnie.
   W przypadku wyboru opcji płatności „za pobraniem” prosimy o przygotowanie gotówki.

 

 • Inpost
  - Paczkomaty InPost - to system skrytek pocztowych czynnych 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
  Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy. Po nadaniu przez nas przesyłki do Paczkomatu InPost otrzymasz SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu InPost numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się. Paczka czekać będzie na Ciebie 3 dni.
 • uwaga ważne
  Jeżeli przesyłka jest uszkodzona, nie przyjmuj jej
  Dokładnie sprawdź, czy opakowanie Twojego towaru jest nienaruszone. Jeżeli przesyłka jest uszkodzona, nie przyjmuj jej i poinformuj nas o tym telefonicznie. Dokładnie sprawdź stan opakowania przy doręczycielu. W przypadku stwierdzonych uszkodzeń towaru, spisz protokół szkody z doręczycielem i niezwłocznie prześlij go do nas na adres: sklep@biustyna.pl . Jeśli uszkodzenie stwierdzą Państwo po odjeździe doręczyciela, należy jak najszybciej skontaktować się z naszym sklepem lub firmą, która dostarczyła przesyłkę.