Biustonosze Ewa Bień - opis modeli

Firma Ewa Bien ma w swojej ofercie wiele modeli biustonoszy. Czym się różnią? Czy występują w moim rozmiarze? Dla kogo są przeznaczone? A może rodzi się pytanie jaki dekolt uzyskasz w danym modelu? Poniższy przewodnik pozwoli Ci choć w części odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania.

Sprawdź także całą dostępną bieliznę producenta Ewa Bien

Ewa Bień

Nazwa konstrukcji biustonosza

Opis budowy, cięć

Kształt, układ biustu

Zakres rozmiarowy

Dla kogo polecany

Zdjęcie poglądowe

B139 soft 

Miękkie miski o jednym cięciu pionowym, na fiszbinach. Miski dość płytki. Ramiączka dostosowane do rozmiaru, regulowane na całej długości.

Wysoko unosi biust, bardzo dobrze zbiera go spod pachy. Kształtem przypomina jabłuszko

65E-65I

70E-70H

75D-75G

Producent oferuje szerszą gamę rozmiarów

Konstrukcja świetnie radzi sobie niemalże z biustem w różnej kondycji, ale najlepszy efekt widać przy biustach jędrnych. Doskonale sprawdzi się przy dekoltach w łódkę, karo, okrągłych.

B139Model B139

B161 soft 

Miski miękkie na fiszbinach, o klasycznym cięciu poziomym i pionowym - trójdzielne. Dół miski poszyty dodatkową warstwą tiulu dla lepszego modelowania i podtrzymania. Ramiączka regulowane na całej długości. Pas obwodu bez bocznego fiszbina, średniej szerokości - dostosowany do rozmiaru miseczki i długości obwodu.

Biust zaokrąglony, uniesiony, zebrany wyraźnie do dekoltu. Komfortowe zebranie piersi spod pachy, średnie zabudowanie

65F-65i

70E-70J

75D-75i

80D-80H

85E-85G

Stanik dobrze zbiera piersi do dekoltu, zapewnia ładny, kulisty kształt. Doskonale radzi sobie nawet z bardzo wymagającym biustem ładnie go zaokrąglając. Idealny jako biustonosz codzienny dla Pań o średniej wielkości biuście, dobrze leży w każdym dostępnym rozmiarze. Bardzo komfortowy i efektowny.

B161Model B161

B801 soft 

Miski miękkie o jednym, ukośnym cięciu wzdłuż całej miseczki, na fiszbinach. Mostek niski do głębszych dekoltów. Górna listwa ozdobnie przedłużona w stronę wysokiego ramiączka, ramiączko regulowane na całej długości. Pas obwodu dość wąski, bez bocznego fiszbina.

Naturalny, lekko zebrany biust, kształt zaokrąglony, dobrze uniesiony

65D-65i

70C-70H

75C-75G

80D-80F

Doskonała konstrukcja na mniejsze biusty. Układa piersi naturalnie, ładnie zbierając do dekoltu, nie powoduje "efektu rakiet" -piersi są zaokrąglone, nie spiczaste. Świetnie radzi sobie nawet z biustem o gorszej kondycji. Komfortowy

B801Model B801

B138 soft 

Miękkie miski na fiszbinach o dwóch pionowych cięciach. Zewnętrzny bryt miseczki ozdobnie wydłużony i przechodzi w "wysokie ramiączko". Mostek średniej wysokości. Pas obwodu dość wąski, bez bocznego fiszbina.

Biust mocno uniesiony, okrągły, zebrany do dekoltu poprzez wypchnięcie do góry - balkonik. Dobrze zbiera biust spod pachy.

65D-65I

70C-70H

75C-75G

80D-80F

Producent oferuje szerszą gamę rozmiarów

Konstrukcja dobrze sobie radzi z większością biustów. Dość wysoko unosi piersi tworząc efekt jabłuszek w koszyczku. Biustonosz jest komfortowy. Polecamy do dekoltów typu karo, łódka lub okrągły.

B138Model B138

B104 soft 

Miękkie miski o jednym cięciu pionowym i poziomym, na fiszbinach. Często występuje w mgiełkach (bardzo przezroczysty tiul) Szerokość ramiączek dostosowana do rozmiaru, regulowane na całej długości

Delikatnie uniesiony biust. Cała pierś zebrana z pod pachy do miski. Średnie zebranie biustu do środka. Układa biust w naturalny dekolt

mniej jędrne biusty również zostaną zebrane, ale biust może być mniej okrągły

70I-70L

75H-75K

80F-80J

85F-85I

Producent oferuje szerszą gamę rozmiarów

Elegancki, często o dużej transparentności, podkreśla urodę haftów na tiulu

dość dobrze zbiera biust do dekoltu, średnio zabudowany

B104Model B104

B103 soft 

Miski miękkie o jednym cięciu pionowym i poziomym. Dół podszyty dodatkową tkaniną dla wzmocnienia konstrukcji. Pas obwodu wyposażony w boczny panel wzmacniający w postaci bocznego fiszbinu. Szerokość ramiączek dostosowana do rozmiaru

Od modelu B104 różni go miejsce mocowania ramiączka, zakończenia górnej listwy i wielkości bocznego side-support

Delikatnie unosi biust, nieco rozkłada piersi na boki- optycznie pomniejsza. Kształt biustu bardzo naturalny, lekko spiczasty

65E-65M

70E-70L

75D-75K

80C-80J

85B-85I

90B-90H

95B-95G

Przeznaczone dla Pań, które lubią eleganckie koronki i hafty, i naturalny kształt biustu. Polecane dla Pań, które nie lubią eksponować dekoltu

B103Model B103

B150 semi-soft 

Półusztywniane miski o jednym cięciu pionowym i poziomym. Dół usztywniony  na delikatnej piance, góra zazwyczaj wykończona haftem lub koronką. Pas obwodu wyposażony w boczny panel wzmacniający w postaci bocznego fiszbinu. Szerokość ramiączek dostosowana do rozmiaru, regulowane na całej długości.

Unosi do góry, robi efekt delikatnie przypłaszczonego biustu, delikatnie zbiera piersi do środka.

70F-70K

75E-75J

80E-80I

85F-85F

Producent oferuje szerszą gamę rozmiarów

Przeznaczony dla Pań, które nie lubią miękkich misek i zbyt mocno usztywnianych. Doskonały na jędrne piesi bez znacznej asymetrii. 

B150Model B150

B214 push-up

Usztywniane miski, o jednym cięciu pionowym i poziomym, na fiszbinach. Wyposażony w wyjmowane wkładki push- up.

Pas obwodu posiada panel wzmacniający w postaci plastikowego fiszbinu. Szerokość ramiączek dostosowana do rozmiaru.

Wysoko unosi biust, mocno zbiera do środka. Eksponuje dekolt

65D-65H

70D-70G

75C-75F

Producent oferuje szerszą gamę rozmiarów

Idealna konstrukcja dla Pań, które chcą mocno wyeksponować biust. Wyrównuje delikatną asymetrię biustu. Przeznaczony dla biustów jędrnych

B214Model B214