szczegółowe wyszukiwanie dostępnych rozmiarów Jest 57 produktów

Pokazywane 1 - 32 z 57 produktów
0 Recenzje
89,99 zł

Strój kąpielowy Dalia Holly: figi kąpielowe mini Kuse i seksowne majtki w kolorze kobaltowym z motywem kolorowej mozaiki. Wiązanie po bokach umożliwia regulację. Figi świetnie dopasowują się do ciała, eksponują pośladki, podkreślają atuty kobiecych kształtów.

0 Recenzje
89,99 zł

Strój kąpielowy Dalia Holly: figi kąpielowe midi Figi o kroju klasycznym. Świetnie dopasowują się do ciała, są wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Głęboki kobalt w kolorowa mozaikę tworzą gustowne i oryginalne zestawienie.

0 Recenzje
89,99 zł

Strój kąpielowy Dalia Holly: figi kąpielowe maxi Figi z wyższym stanem świetnie dopasowują się do ciała, tuszują niedoskonałości, są wygodne i komfortowe. Głęboki kobalt w kolorowa mozaikę tworzą gustowne i oryginalne zestawienie.

0 Recenzje
189,99 zł

Dalia strój kąpielowy Holly: biustonosz kąpielowy K24 Sławna konstrukcja K24 zawitała w stroju kąpielowym. Specjalnie dla Pań, które z niecierpliwością wyczekują na nową odsłonę tego modelu. Miski delikatnie usztywnione, cięcie pionowe i poziome, oparte na fiszbinach. Tył zapinany na metalowy klips. Ramiączka regulowane na całej długości. UWAGA! Majtki do...

0 Recenzje
179,99 zł

Strój kąpielowy Dalia Holly: biustonosz kąpielowy miękki na fiszbinach K26 Biustonosz na konstrukcji K26: miska miękka, na fiszbinach. Miseczki uszyte z 3 części, z wzorzystej mikrofibry na stabilnym tiulu szybkoschnącym, boczki wzmocniono elastyczną siatką. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie na metalowy klips.Doły do tego kostiumu są...

0 Recenzje
299,99 zł

Dalia Holly K24 strój kąpielowy jednoczęściowy z usztywnianymi miseczkami Kostium kąpielowy z biustonoszem opartym na konstrukcji K24: cięcie pionowe i poziome. Miski usztywniane, na fiszbinach. Przód i tył kostiumu podszyty szybkoschnącą, modelującą siateczką. Ramiączka regulowane na całej długości, nieodpinane. Zapięcie na metalowy klips.

0 Recenzje
279,99 zł

Strój kąpielowy jednoczęściowy Dalia Holly K26 z miękką miską Biustonosz kostiumu oparty został na konstrukcji K26: cięcia pionowe i poziome ładnie zaokrąglające biust. Miski miękkie, na fiszbinach. Przód i tył kostiumu podszyty od wewnątrz szybkoschnącą, modelującą siateczką. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie na metalowy klips.

0 Recenzje
89,99 zł

Strój kąpielowy Dalia Sally: figi kąpielowe mini Wykonane z wysokiej jakości dzianiny- mikrofibry. Figi o kroju klasycznym w kolorach ciemnego granatu z nadrukiem w pastelowy turecki wzór. Niskie figi z wiązaniem po bokach. Ładnie eksponują nogi.

0 Recenzje
89,99 zł

Strój kąpielowy Dalia Sally: figi kąpielowe midi Wykonane z wysokiej jakości dzianiny- mikrofibry. Figi o kroju klasycznym w kolorach ciemnego granatu z nadrukiem w pastelowy turecki wzór. Ładnie skrojone, podkreślają atuty sylwetki i nie skracają optycznie nóg. Boczne marszczenia świetnie układają się na ciele.

0 Recenzje
99,99 zł

Strój kąpielowy Dalia Sally: figi kąpielowe maxi z paskami Wykonane z wysokiej jakości dzianiny- mikrofibry. Figi o kroju mocno zabudowanym, w kolorach ciemnego granatu z nadrukiem w pastelowy turecki wzór. Bardzo modna ozdoba w postaci pasków urozmaici Twój zestaw bikini. Dobrze skrojone boki fig powodują, że paski doskonale układają się na bokach.

0 Recenzje
94,99 zł

Strój kąpielowy Dalia Sally: figi kąpielowe maxi Wykonane z wysokiej jakości dzianiny- mikrofibry. Figi o kroju mocno zabudowanym, w kolorach ciemnego granatu z nadrukiem w pastelowy turecki wzór. Lekko modelują sylwetkę, tuszują niedoskonałości figury.

0 Recenzje
199,99 zł

Strój kąpielowy Dalia Sally K26: biustonosz kąpielowy miękki na fiszbinach Biustonosz na konstrukcji K26: miska miękka, na fiszbinach. Miseczki uszyte z 3 części, z wzorzystej mikrofibry na stabilnym tiulu szybkoschnącym, boczki wzmocniono elastyczną siatką. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie na metalowy klips.UWAGA! Majtki do tego kostiumu...

0 Recenzje
209,99 zł

Dalia kostium kąpielowy Sally: biustonosz do stroju kąpielowego Sławna konstrukcja K24 zawitała w stroju kąpielowym. Specjalnie dla Pań, które z niecierpliwością wyczekują na nową odsłonę tego modelu w modzie plażowej. Miski delikatnie usztywnione, cięcie pionowe i poziome, oparte na fiszbinach. Tył zapinany na metalowy klips. Ramiączka regulowane na...

0 Recenzje
299,99 zł

Dalia Sally K26 strój kąpielowy jednoczęściowy z miękkimi miseczkami Kostium kąpielowy z biustonoszem opartym na konstrukcji K26: cięcie pionowe i poziome. Miski miękkie, na fiszbinach. Przód i tył kostiumu podszyty szybkoschnącą, modelującą siateczką. Ramiączka regulowane na całej długości, nieodpinane. Zapięcie z tyłu na metalowy klips.

0 Recenzje
299,99 zł

Dalia Sally K24 strój kąpielowy jednoczęściowy z usztywnianymi miseczkami Kostium kąpielowy z biustonoszem opartym na konstrukcji K24: cięcie pionowe i poziome. Miski usztywniane, na fiszbinach. Przód i tył kostiumu podszyty szybkoschnącą, modelującą siateczką. Ramiączka regulowane na całej długości, nieodpinane. Zapięcie z tyłu na metalowy klips.

0 Recenzje
89,99 zł

Dalia Faye figi mini; majtki do stroju kąpielowego Wykonane z wysokiej jakości tkaniny. Figi z niższym stanem z modnymi paseczkami po bokach, świetnie dopasowują się do kobiecych kształtów, są wygodne i komfortowe. 

0 Recenzje
89,99 zł

Dalia Faye figi midi; majtki do stroju kąpielowego Wykonane z wysokiej jakości tkaniny. Figi o kroju klasycznym, świetnie dopasowują się do kobiecych kształtów, są wygodne i komfortowe. 

0 Recenzje
89,99 zł

Dalia Faye figi maxi; majtki do stroju kąpielowego Wykonane z wysokiej jakości tkaniny. Figi z podwyższonym stanem świetnie dopasowują się do ciała, tuszują niedoskonałości, są wygodne i komfortowe. 

0 Recenzje
199,99 zł

Strój kąpielowy Dalia Faye K27: biustonosz kąpielowy usztywniany na fiszbinach Biustonosz na konstrukcji K27: całkowicie usztywniany, na fiszbinach. Miseczki uszyte z 5 części, z miękkiej pianki. Odpowiednio dobrany rozmiar optymalnie podtrzyma nawet duży biust. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie z tyłu na metalowy klips. UWAGA! Doły do tego...

0 Recenzje
299,99 zł

Strój kąpielowy jednoczęściowy Dalia Faye K27 Biustonosz kostiumu kąpielowego oparty został na konstrukcji K27: cięcia pionowe i poziome ładnie zaokrąglające biust. Miski usztywniane, na fiszbinach. Przód kostiumu podszyty od wewnątrz szybkoschnącą, modelującą siateczką. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie z tyłu na metalowy klips.

0 Recenzje
89,99 zł

Dalia Simone figi mini; majtki do stroju kąpielowego Wykonane z wysokiej jakości tkaniny. Figi z niskim stanem z wiązaniem po bokach, świetnie dopasowują się do kobiecych kształtów, są wygodne i komfortowe. 

0 Recenzje
89,99 zł

Dalia Simone figi midi; majtki do stroju kąpielowego Wykonane z wysokiej jakości tkaniny. Figi o kroju klasycznym i marszczeniami po bokach, świetnie dopasowują się do kobiecych kształtów, są wygodne i komfortowe. 

0 Recenzje
89,99 zł

Dalia Simone figi maxi; majtki do stroju kąpielowego Wykonane z wysokiej jakości tkaniny. Figi z podwyższonym stanem świetnie dopasowują się do ciała, tuszują niedoskonałości, są wygodne i komfortowe. 

0 Recenzje
199,99 zł

Dalia strój kąpielowy Simone biustonosz do stroju kąpielowego Sławna konstrukcja K24 zawitała w stroju kąpielowym. Miski delikatnie usztywnione, oparte na fiszbinach, cięcie pionowe i poziome zbierające biust do dekoltu. Tył zapinany na metalowy klips. Ramiączka regulowane na całej długości, nieodpinane. UWAGA! Majtki do tego kostiumu sprzedawane są...

0 Recenzje
238,99 zł

Strój kąpielowy jednoczęściowy Dalia Alex K26 z miękką miską Biustonosz kostiumu oparty został na konstrukcji K26: cięcia pionowe i poziome ładnie zaokrąglające biust. Miski miękkie, na fiszbinach. Przód i tył kostiumu podszyty od wewnątrz szybkoschnącą, modelującą siateczką. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie na metalowy klips.

0 Recenzje
279,99 zł

Dalia Alex K24 strój kąpielowy jednoczęściowy z usztywnianymi miseczkami Kostium kąpielowy z biustonoszem opartym na konstrukcji K24: cięcie pionowe i poziome. Miski usztywniane, na fiszbinach. Przód i tył kostiumu podszyty szybkoschnącą, modelującą siateczką. Ramiączka regulowane na całej długości, nieodpinane. Zapięcie na metalowy klips.

0 Recenzje
84,99 zł

Dalia Alex figi maxi majtki do stroju kąpielowego Figi z wyższym stanem świetnie dopasowują się do ciała, tuszują niedoskonałości, są wygodne i komfortowe. Głęboka czerń- klasyka, na którą doczekały się wierne fanki marki Dalia.

0 Recenzje
84,99 zł

Dalia figi midi Alex majtki do stroju kąpielowego Figi o kroju klasycznym. Świetnie dopasowują się do ciała, są wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Głęboka czerń- klasyka, na którą od dawna czekają wierne fanki marki Dalia.

0 Recenzje
84,99 zł

Dalia figi mini Alex majtki do stroju kąpielowego Kuse i seksowne majtki w głębokiej czerni- klasyka, która gości w szafie każdej kobiety. Wiązanie po bokach umożliwia regulację. Figi świetnie dopasowują się do ciała, eksponują pośladki, podkreślają atuty kobiecych kształtów.

0 Recenzje
169,99 zł

Strój kąpielowy Dalia Alex K26: biustonosz kąpielowy miękki na fiszbinach Biustonosz na konstrukcji K26: soft, na fiszbinach. Miseczki uszyte z 3 części, z wzorzystej mikrofibry na stabilnym tiulu szybkoschnącym, boczki wzmocniono elastyczną siatką. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie na metalowy klips.Doły do tego kostiumu są sprzedawane...

0 Recenzje
189,99 zł

Dalia strój kąpielowy Alex biustonosz do stroju kąpielowego Sławna konstrukcja K24 zawitała w stroju kąpielowym. Specjalnie dla Pań, które z niecierpliwością wyczekują na nową odsłonę tego modelu w klasycznej czerni. Miski delikatnie usztywnione, cięcie pionowe i poziome, oparte na fiszbinach. Tył zapinany na metalowy klips. Ramiączka regulowane na całej...

53,99 zł 89,99 zł -40%

Strój kąpielowy Dalia Juliane: figi kąpielowe maxi Wykonane z wysokiej jakości dzianiny- mikrofibry. Figi o mocno zabudowanym kroju, tuszują mankamenty kobiecych niedoskonałości. Ciekawy motyw patchwork na przodzie  zaś tył majtek o drobnym geometrycznym wzorze. Odcienie zieleni ożywione efektownymi kolorami, które świetnie komponują się na ciele,...

Pokazywane 1 - 32 z 57 produktów