Tanga, stringo-szorty, figi brazylijskie, czy inaczej brazylianki to majtki mocno wycięte na pośladkach, kuszące i seksowe. Dla wielu naszych klientek to najwygodniejszy fason majtek. Wybierz swój ulubiony model z popularnych polskich i brytyjskich marek bielizny: Kris-Line, Dalia, Samanta, czy Freya.

Figi tanga

Jest 57 produktów
108,99 zł

Freya Soiree Lace figi tanga Seksowne i uwodzicielskie. Pięknie eksponują pośladki. Kuszą ciekawym drapieżnym wzorem. Dodatkowo są wykonane z wysokiej jakości koronki, przyjemnej w dotyku i wygodnej w codziennym użytkowaniu. Majtki tworzą idealny komplet z biustonoszem tej samej linii.

88,99 zł

Freya figi brazylijskie Love note Majtki wykonane z wysokiej jakości koronki delikatnej i przyjemnej w dotyku. Idealnie dopasowują się do ciała, podkreślają atuty kobiecych kształtów, eksponują pośladki. Zapewniają wysoki komfort w użytkowaniu.

89,99 zł

Freya figi brazilian Taboo cafe noir Majtki idealnie dopasowują się do ciała. Podkreślają atuty kobiecych kształtów, eksponują pośladki. Świetnie połączone kolory sprawiają efekt tatuażu, a ciekawy haft czyni bieliznę efektowną. Brytyjski producent zadbał o wysoką jakość produktu i komfort w użytkowaniu.

54,99 zł

Agio 6250 figi brazylijskie do biustonosza 9229 Majtki wykonane z wysokiej jakości koronki delikatnej i przyjemnej dla ciała. Majtki idealnie dopasowują się do sylwetki, podkreślają atuty kobiecych kształtów, eksponują pośladki. Klasyczna czerń i efektowna koronka, to niezwykle kusząca i seksowa propozycja polskiej firmy.

85,00 zł

Cleo by Panache figi brazylijskie Piper Wykonane z wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i delikatnej dla ciała. Idealnie dopasowują się do sylwetki, są wygodne i komfortowe. Majtki podkreślają atuty kobiecych kształtów, eksponują pośladki. Piękny szafirowy kolor w połączeniu z czernią czynią bieliznę niezwykłą

69,99 zł

Samanta figi brazylijskie, tanga Luna grafit Wykonane z wysokiej jakości materiału, delikatny i przyjemne dla ciała. Majtki idealnie dopasowują się do ciała, podkreślają atuty kobiecych kształtów, eksponują pośladki. Efektowny haft czyni bieliznę elegancką i niezwykle kobiecą,

68,00 zł 85,00 zł -20%

Panache Cleo Spencer figi brazylianki Wykonane z wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i delikatnej dla ciała. Ładnie dopasowują się do kształtu sylwetki lekko eksponując pośladki. Rozmiarówka brytyjska, dość duża.

89,00 zł

Panache figi brazylijskie Jasmine autumn floral Wysoka jakość produktu zapewni komfort i wygodę. Majtki idealnie dopasowują się do sylwetki, lekko eksponują pośladki. Ciekawy jesienny nadruk w odcieniach bordo czyni bieliznę bardzo kobiecą.

89,99 zł

Samanta tanga Havana tanga Wykonane z wysokiej jakości materiału. Majtki idealnie dopasowują się do ciała, podkreślają atuty kobiecych kształtów, eksponują pośladki. Wygodne i komfortowe

85,00 zł

Cleo by Panache Marcie figi brazylijskie, tanga, brazylijki Wykonane z wysokiej jakości  tkaniny przyjemnej dla ciała. Idealnie dopasowują się do sylwetki, podkreślają atuty kobiecych kształtów, eksponują pośladki. Rozmiary brytyjskie, dość duże.

87,99 zł

Figi tanga Samanta Willow M300 Wykonane z wysokiej jakości haftowanego tiulu, delikatnego i przyjemnego w użyciu. Ładnie dopasowują się do kształtu kobiecej sylwetki podkreślając jej atuty. Są idealnym dopełnieniem kompletu z biustonoszem tej samej linii.

59,99 zł

Stringo-szorty, figi tanga Kris-Line Felicya Efektowne majtki uszyte z haftowanego tiulu i delikatnej, elastycznej dzianiny, Wyjątkowy wygląd zapewniają efektowne paseczki wkoło bioder. Majtki dobrze dopasowują się do sylwetki, podkreślają pośladki. Komfortowe i efektowne. Stanowią doskonały komplet z biustonoszem z tej samej linii.

69,99 zł

Figi tanga Samanta Holly M300 Wykonane z wysokiej jakości haftowanego tiulu, delikatnego i przyjemnego w użyciu. Ładnie dopasowują się do kształtu kobiecej sylwetki podkreślając jej atuty. Są idealnym dopełnieniem kompletu z biustonoszem tej samej linii.

108,99 zł

Freya Soiree Lace figi tanga Seksowne i uwodzicielskie. Pięknie eksponują pośladki. Kuszą ciekawym drapieżnym wzorem. Dodatkowo są wykonane z wysokiej jakości koronki, przyjemnej w dotyku i wygodnej w codziennym użytkowaniu. Majtki tworzą idealny komplet z biustonoszem tej samej linii.

89,99 zł

Dreamcatcher by Freya figi brazylijskie Wykonane z wysokiej jakości tkaniny delikatnej i przyjemnej dla ciała. Ładnie dopasowują się do kształtów kobiecej sylwetki, podkreślają kształt pośladków. Polecamy w komplecie z biustonoszem Deramcatcher.

59,63 zł 89,00 zł -33%

Panache Jasmine confetti brazilian - tanga, figi brazylijskie Wysoka jakość produktu zapewni komfort i wygodę. Majtki idealnie dopasowują się do ciała, podkreślają atuty kobiecych kształtów, eksponują pośladki. Ciekawy zwierzęcy nadruk czyni bieliznę odważną i kobiecą.

78,99 zł

Samanta tanga Midnight majtki brazilian, brazyliany Wykonane z wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i delikatnej dla ciała, idealnie dopasowują się do sylwetki, podkreślają atuty kobiecych kształtów, eksponują pośladki. Efektowny haft, czyni bieliznę subtelną i bardzo kobiecą.

54,99 zł

Fortuna stringo-szorty cherry Eleganckie i wytworne stringo-szorty (figi tanga) wykonane z wysokiej jakości, bardzo delikatnej dzianiny połączonej z haftowanym tiulem oraz zdobione gipiurą. Wyjątkowo seksowna i zarazem wygodna bielizna.

59,50 zł 85,00 zł -30%

Panache Cleo Morgan figi brazylijskie Wykonane z wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i delikatnej dla ciała. Ładnie dopasowują się do kształtów kobiecej sylwetki, ładnie eksponują pośladki. Rozmiarówka brytyjska, dość duża.

68,00 zł 85,00 zł -20%

Panache Cleo Spencer figi brazylianki Wykonane z wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i delikatnej dla ciała. Ładnie dopasowują się do kształtu sylwetki lekko eksponując pośladki. Rozmiarówka brytyjska, dość duża.

69,99 zł

Figi tanga z linii Bluebella Luisa czarne Delikatne, koronkowe majteczki. Uszyte z szyfonowej, miękkiej siateczki i miękkiej efektownej koronki podszytej dyskretną, cielistą siateczką. Bardzo efektowne wycięcia z przodu. Polecamy w komplecie z jednym z biustonoszy Luisa.

84,99 zł

Freya brazilian Forest Song black-tanga, figi brazylijskie Wysoka jakość produktu zapewnia komfort i wygodę. Idealnie dopasowuje się do ciała, podkreślają atuty kobiecych kształtów, eksponują pośladki. Oryginalny i stylowy, print przeznaczony dla każdej zwariowanej kobiety. Bielizna świetnie prezentuje się w komplecie z biustonoszem

59,63 zł 89,00 zł -33%

Panache brazilian Jasmine blac animal- tanga, figi brazylijskie Wysoka jakość produktu zapewni komfort i wygodę. Majtki idealnie dopasowują się do ciała, podkreślają atuty kobiecych kształtów, eksponują pośladki. Ciekawy zwierzęcy nadruk czyni bieliznę odważną i kobiecą.

64,99 zł

Clarisse Nessa figi tanga Wykonane z wysokiej jakości tkaniny delikatnej i przyjemnej w dotyku. Ładnie dopasowują się do ciała, eksponując pośladki. Stanowią idealny komplet z biustonoszem linii Clarisse.

85,99 zł

Samanta Victoria figi o kroju tanga Wykonane z wysokiej jakości tkaniny delikatnej i przyjemnej w dotyku. Ładnie dopasowują się do kształtów kobiecej sylwetki, podkreślają i eksponują pośladki. W całości wykonane z lekko prześwitującego tiulu. Stanowią idealną kompozycję z biustonoszem linii Victoria.

59,99 zł

Tatuaż Nessa majtki o kroju tanga uszyte z delikatnego, lekko prześwitującego, miękkiego szyfonu, ozdobione lekkim, subtelnym haftem. Pięknie podkreślą kobiecą sylwetkę, wyeksponują pośladki. Wygodne i komfortowe - idealne dla Pań, które noszą niższe, mocniej wykrojone majtki. Polecamy w komplecie z biustonoszem Tatuaż Nessa.

35,99 zł 59,99 zł -40%

Laila Samanta figi tanga M300 Wykonane z wysokiej jakości tkaniny delikatnej w dotyku i przyjemnej w codziennym użytkowaniu. Wyjątkowo kobiece i seksowne. Wykończone pięknym, bogatym haftem. Krój eksponujący i podkreślający pośladki.

108,99 zł

Freya Soiree Lace figi tanga Seksowne i uwodzicielskie. Pięknie eksponują pośladki. Kuszą ciekawym drapieżnym wzorem. Dodatkowo są wykonane z wysokiej jakości koronki, przyjemnej w dotyku i wygodnej w codziennym użytkowaniu. Majtki tworzą idealny komplet z biustonoszem tej samej linii.

59,99 zł 79,99 zł -25%

Samanta Ollanta figi tanga M300 Wykonane z wysokiej jakości tkaniny delikatnej w dotyku i przyjemnej w codziennym użytkowaniu. Wyjątkowo kobiece i seksowne. Wykończone pięknym, bogatym haftem. Krój eksponujący i podkreślający pośladki.

41,99 zł 69,99 zł -40%

Nessa tanga Rubin majtki o kroju brazylijskim Polski produkt wysokiej jakości, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Majtki idealnie dopasowują się do ciała, podkreślają atuty kobiecych kształtów, eksponują pośladki. Świetnie sprawdzą się pod obcisłą odzieżą nie posiadają zaznaczonych szwów. Soczysta czerwień pokryta bordowym haftem czyni bieliznę...

59,99 zł

Agio 62 figi do kompletu z biustonoszem 9208 Wykonane z wysokiej jakości tkaniny delikatnej i przyjemnej dla ciała. Krój brazylijski podkreślający kształt pośladków. Przód majtek kryjący, koronkowy, tył całkowicie koronkowy.

48,45 zł 85,00 zł -43%

Cleo by Panache Marcie figi brazylijskie, tanga, brazylijki Wykonane z wysokiej jakości  tkaniny przyjemnej dla ciała. Idealnie dopasowują się do sylwetki, podkreślają atuty kobiecych kształtów, eksponują pośladki. Soczysta czerwień i efektowny haft czynią bieliznę klasyczną i kuszącą.

Pokazywane 1 - 32 z 57 produktów