szczegółowe wyszukiwanie dostępnych rozmiarów Jest 62 produktów

Pokazywane 1 - 32 z 62 produktów
178,99 zł

Kris- line strój kąpielowy jednoczęściowy Beach body soft Wykonany z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie słoneczne i chlor. Świetnie dopasowują się do ciała. Wbudowany miękki biustonosz oparty na fiszbinach. Miski o jednym cięciu pionowym i poziomym. Odpowiednio dobrany rozmiar zapewni optymalne podtrzymanie biustu unosząc go ku górze. Tył...

49,99 zł

Strój kąpielowy Kris line Marina: figi kąpielowe do bikini, wiązane po bokach Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Rozmiar fig można nieco regulować wiązaniem. Elegancji dodaje prosta forma i kryte szwy. Majtki w całości podszyte siateczką szybkoschnącą.

54,99 zł

Strój kąpielowy Kris Line Marina: figi midi do bikini Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Fason podwyższony, lekko modelujący okolice brzucha. 

46,99 zł

Stój kąpielowy Marina granatowa Kris Line: figi klasyczne do bikini Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Proste w formie, klasyczny krój. Ładnie dopasowują się do kształtu kobiecej sylwetki.

104,99 zł

Strój kąpielowy KrisLine Marina: biustonosz push-up na ramiączkach Wykonany z wysokiej jakości tkaniny. Miski biustonosza usztywniane- termicznie formowane z zintegrowanym push-up, który powiększy biust o jeden rozmiar. Ramiączka regulowane na całej długości, tył zapinany na metalowy klips. Uwaga! Doły do tego kostiumu sprzedawane są oddzielnie. Sugestie:...

129,99 zł

Strój kąpielowy Marina Kris Line: biustonosz do bikini miękki, na fiszbinach Biustonosz kąpielowy o miskach nieusztywnianych, na fiszbinach, podszytych stabilnym tiulem. Ramiączka regulowane w całości o szerokości dopasowanej do rozmiaru miski. Zapięcie z tyłu na metalowy klips. UWAGA! Majtki do tego kostiumu są sprzedawane oddzielnie.

108,99 zł

Strój kąpielowy Kris-Line Marina: biustonosz kąpielowy bandeau Miski usztywniane-termicznie formowane, na fiszbinach. Konstrukcja biustonosza świetnie unosi biust zapewniając mu odpowiednie wsparcie nawet bez ramiączek (ramiączka w zestawie). Tył zapinany na metalowy klips. Uwaga! Doły do tego kostiumu sprzedawane są oddzielnie w dowolnym rozmiarze i...

189,99 zł

Strój kąpielowy jednoczęściowy KrisLine z linii Marina: biustonosz miękki Kostium kąpielowy o miskach nieusztywnianych, na fiszbinach, podszytych stabilnym tiulem. Ramiączka regulowane w całości o szerokości dopasowanej do rozmiaru miski. Zapięcie z tyłu na metalowy klips. Dół wycięty klasycznie, niezbyt wysoko- pełne figi.

189,99 zł

Strój kąpielowy 1-częściowy Kris-Line Marina deco Wbudowane miski termicznie formowane, usztywnione, na fiszbinach zapewnią idealne wsparcie dla biustu. Kostium świetnie dopasowuje się do sylwetki, tuszuje niedoskonałości. Tył zapinany na metalowy klips. Ramiączka regulowane na całej długości.

33,49 zł 49,99 zł -33%

Stój kąpielowy Marsylia Kris Line: figi klasyczne do bikini Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Proste w formie, klasyczny krój. Ładnie dopasowują się do kształtu kobiecej sylwetki.

39,59 zł 59,99 zł -34%

Strój kąpielowy Kris Line Marsylia: figi midi do bikini Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Fason podwyższony, lekko modelujący okolice brzucha. 

69,54 zł 106,99 zł -35%

Strój kąpielowy KrisLine Marsylia: biustonosz push-up na ramiączkach Wykonany z wysokiej jakości tkaniny. Miski biustonosza usztywniane- termicznie formowane z zintegrowanym push-up, który powiększy biust o jeden rozmiar. Ramiączka regulowane na całej długości, tył zapinany na metalowy klips. Uwaga! Doły do tego kostiumu sprzedawane są oddzielnie....

98,99 zł 149,99 zł -34%

Strój kąpielowy Marsylia Kris Line: biustonosz do bikini miękki, na fiszbinach Biustonosz kąpielowy o miskach nieusztywnianych, na fiszbinach, podszytych stabilnym tiulem. Ramiączka regulowane w całości o szerokości dopasowanej do rozmiaru miski. Zapięcie z tyłu na metalowy klips. UWAGA! Majtki do tego kostiumu są sprzedawane oddzielnie.

79,19 zł 119,99 zł -34%

Strój kąpielowy KrisLine Marsylia: biustonosz kąpielowy usztywniany- termicznie formowany Miski kształtowane termicznie idealnie wymodelują biust i uniosą go ku górze. Niski mostek pozwoli wyeksponować biust i opalić więcej ciała. Tył zapinany na metalowy klips. Ramiączka regulowane na całej długości.Uwaga! Majtki do tego kostiumu sprzedawane są...

149,99 zł 199,99 zł -25%

Strój kąpielowy jednoczęściowy KrisLine z linii Marsylia: biustonosz miękki Kostium kąpielowy o miskach nieusztywnianych, na fiszbinach, podszytych stabilnym tiulem. Ramiączka regulowane w całości o szerokości dopasowanej do rozmiaru miski. Zapięcie z tyłu na metalowy klips. Dół wycięty klasycznie, niezbyt wysoko- pełne figi.

29,69 zł 54,99 zł -46%

Stój kąpielowy Serena Kris Line: figi klasyczne do bikini Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Proste w formie, klasyczny krój. Ładnie dopasowują się do kształtu kobiecej sylwetki.

82,49 zł 109,99 zł -25%

Strój kąpielowy Kris-Line Serena: biustonosz kąpielowy bandeau Miski usztywniane-termicznie formowane, na fiszbinach. Konstrukcja biustonosza świetnie unosi biust zapewniając mu odpowiednie wsparcie nawet bez ramiączek (ramiączka w zestawie). Tył zapinany na metalowy klips. Uwaga! Doły do tego kostiumu sprzedawane są oddzielnie w dowolnym rozmiarze.

79,98 zł 137,90 zł -42%

Strój kąpielowy Kris Line biustonosz miękki z linii Serena Biustonosz kąpielowy o miskach nieusztywnianych, na fiszbinach, podszytych stabilnym tiulem. Ramiączka regulowane w całości o szerokości dopasowanej do rozmiaru miski. Zapięcie z tyłu na metalowy klips. UWAGA! Majtki do tego kostiumu są sprzedawane oddzielnie.

146,24 zł 194,99 zł -25%

Strój kąpielowy 1-częściowy Kris-Line Serena Wbudowane miski termicznie formowane, usztywnione, na fiszbinach zapewnią idealne wsparcie dla biustu. Kostium świetnie dopasowuje się do sylwetki, tuszuje niedoskonałości. Tył zapinany na metalowy klips. Ramiączka regulowane na całej długości.

47,99 zł 59,99 zł -20%

Kris line strój kąpielowy Colette: figi kąpielowe wiązane Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie słoneczne i chlor. Idealnie dopasowują się do ciała, podkreślają atuty kobiecych kształtów, eksponują pośladki. Dzięki wiązaniom po bokach można wyregulować szerokość majtek. Końcówki troczków wykończono frędzelkami.

47,99 zł 59,99 zł -20%

Strój kąpielowy Kris line Colette: figi kąpielowe o kroju klasycznym Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Proste w formie, klasyczny krój. Ładnie dopasowują się do kształtu kobiecej sylwetki.

89,69 zł 129,99 zł -31%

Strój kąpielowy Kris line Colette: biustonosz kąpielowy usztywniany- termicznie formowany Miski kształtowane termicznie idealnie wymodelują biust i uniosą go ku górze. Niski mostek pozwoli wyeksponować biust i opalić więcej ciała. Tył zapinany na metalowy klips. Ramiączka regulowane na całej długości.Uwaga! Majtki do tego kostiumu sprzedawane są oddzielnie.

59,99 zł 119,98 zł -50%

Strój kąpielowy Kris Line Colette: stanik kąpielowy bustier push-up Usztywniane, gładkie miseczki z wbudowanym push-upem. Zapinany z tyłu, Ramiączka wiązane na szyi. Nowoczesna góra do bikini o klasycznym kształcie trójkątów zbierze i uniesie biust.

89,99 zł 124,99 zł -28%

Strój kąpielowy Kris-line Colette: biustonosz balkonetka Miski usztywniane-termicznie formowane, na fiszbinach. Konstrukcja biustonosza świetnie unosi biust zapewniając mu odpowiednie wsparcie nawet bez ramiączek (ramiączka w zestawie). Tył zapinany na metalowy klips. Uwaga! Doły do tego kostiumu sprzedawane są oddzielnie w dowolnie wybranym rozmiarze i...

29,69 zł 54,99 zł -46%

Stój kąpielowy Laguna niebieska Kris Line: figi bikini z wycięciami po bokach Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Efektowny, modny krój podkreślający kobiece kształty. Ładnie dopasowują się do kształtu kobiecej sylwetki.

32,99 zł 59,99 zł -45%

Strój kąpielowy Kris Line Laguna niebieska: figi midi do bikini Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Fason podwyższony, lekko modelujący okolice brzucha. Elegancji dodaje prosta forma i kryte szwy. Majtki w całości podszyte siateczką szybkoschnącą.

29,69 zł 54,99 zł -46%

Stój kąpielowy Laguna niebieska Kris Line: figi klasyczne do bikini Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Proste w formie, klasyczny krój. Ładnie dopasowują się do kształtu kobiecej sylwetki.

59,39 zł 109,99 zł -46%

Strój kąpielowy Kris line Laguna niebieska: biustonosz push-up na ramiączkach Wykonany z wysokiej jakości tkaniny. Miski biustonosza usztywniane- termicznie formowane z zintegrowanym push-up, który powiększy biust o jeden rozmiar. Ramiączka regulowane na całej długości, tył zapinany na metalowy klips. Uwaga! Doły do tego kostiumu sprzedawane są oddzielnie.

69,66 zł 129,00 zł -46%

Strój kąpielowy Kris Line biustonosz miękki z linii Laguna niebieska Biustonosz kąpielowy o miskach nieusztywnianych, na fiszbinach, podszytych stabilnym tiulem. Ramiączka regulowane w całości o szerokości dopasowanej do rozmiaru miski. Zapięcie z tyłu na metalowy klips. UWAGA! Majtki do tego kostiumu są sprzedawane oddzielnie.

69,59 zł 119,99 zł -42%

Strój kąpielowy Kris line Laguna: biustonosz kąpielowy usztywniany- termicznie formowany Miski kształtowane termicznie idealnie wymodelują biust i uniosą go ku górze. Niski mostek pozwoli wyeksponować biust i opalić więcej ciała. Tył zapinany na metalowy klips. Ramiączka regulowane na całej długości.Uwaga! Majtki do tego kostiumu sprzedawane są oddzielnie.

29,69 zł 54,99 zł -46%

Stój kąpielowy Laguna turkusowa Kris Line: figi bikini z wycięciami po bokach Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Efektowny, modny krój podkreślający kobiece kształty. Ładnie dopasowują się do kształtu kobiecej sylwetki.

29,69 zł 54,99 zł -46%

Stój kąpielowy Laguna turkusowa Kris Line: figi klasyczne do bikini Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Proste w formie, klasyczny krój. Ładnie dopasowują się do kształtu kobiecej sylwetki.

Pokazywane 1 - 32 z 62 produktów