szczegółowe wyszukiwanie dostępnych rozmiarów Jest 68 produktów

Pokazywane 1 - 32 z 68 produktów
0 Recenzje
149,99 zł

Strój kąpielowy basenowy Self 29SZ jednoczęściowy Klasyczny strój kapielowy na basen. Góra w formie prostego topu sportowego, dół o kroju szortów. Miseczki usztywniane z możliwością wyjęcia wkladek i pozostawienie kostiumu bez miseczek z przodu. Tył zakończony prosto, dość wysoko, bez zapięcia.

0 Recenzje
149,99 zł

Strój kąpielowy basenowy Self 29SZ jednoczęściowy Klasyczny strój kapielowy na basen. Góra w formie prostego topu sportowego, dół o kroju szortów. Miseczki usztywniane z możliwością wyjęcia wkladek i pozostawienie kostiumu bez miseczek z przodu. Tył zakończony prosto, dość wysoko, bez zapięcia.

0 Recenzje
174,99 zł

Self 1036GR5 V222 czarny kostium kąpielowy jednoczęściowy Miseczki lekko usztywniane (usztywnienie wyjmowane), bez fiszbinów. Wiązany z przodu. Ramiączka bez regulacji. Tył ładnie wykrojony. Dół kostiumu o klasycznym kroju fig. Wykonany z wysokiej jakości tkaniny odpornej na chlor i promienie UV.

0 Recenzje
174,99 zł

Self  1043I19 kostium kąpielowy tankini z usztywnianymi miskami Biustonosz o formowanych termicznie usztywnionych miskach na fiszbinach, strój kąpielowy z tyłu niezapinany, wysoko zabudowany. W rozmiarach BCD w miseczkach wszyte są kieszonki na wkładki push-up. Z boku koszulki troczki do regulacji długości. Figi pełne. Efektowny nadruk z przodu. Kostium:...

0 Recenzje
179,99 zł

Self strój kąpileowy jednoczęściowy 1016A19 2 Kostium wykonany z pluszowej tkaniny, która jest bardzo przyjemna i delikatna w dotyku. Usztywniane miski bez fiszbinów, biustonosz typu bardotka. Tył zapinanay na metalowy klpis. Ramiączka odpinane, regulowane na całej długości.

108,49 zł 154,99 zł -30%

Self 996I19 dwuczęściowy kostium kąpielowy Miski biustonosza kąpielowego usztywniane, na fiszbinach o cięciu pionowym i poziomym. Ramiączka regulowane na całej długości. Tył zapinany na metalowy klips. Konstrukcja biustonosza podnosi i zbiera biust do środka. W komplecie kostiumu figi o klasycznym kroju o nieco podwyższonym stanie. Biustonosz i majtki...

0 Recenzje
159,99 zł

Strój kąpielowy jednoczęściowy Self 964PM6 V17 granatowo-biały Wbudowany biustonosz na fiszbinach o usztywnianych miskach, termicznie formowanych. Miski oparte na fiszbinach, które zapewnią odpowiednie wsparcie dla biustu. Tył mocno wycięty, zapinany na metalowy klips. Przód podszyty szybkoschnącą dzianiną. Ramiączka regulowane na całej długości, odpinane...

0 Recenzje
159,99 zł

Self  S940M6 kostium kąpielowy 2-częściowy w marynarskim stylu Biustonosz o formowanych termicznie usztywnionych miskach na fiszbinach, zapinany na plecach na metalowy klips. W miseczkach wszyte są kieszonki na wkładki push-up. Figi o klasycznym kroju z możliwością odwinięcia.  Biustonosz i majtki stanowią nierozłączny komplet narzucony przez producenta,...

0 Recenzje
139,99 zł

Self 703A19 V12 pluszowy kostium kąpielowy dwuczęściowy wiązany na szyi Miseczki formowane termicznie ze zintegrowanym push-upem, o kształcie trójkątów. Wiązany na szyi i na plecach. Figi o kroju klasycznym. Wykonany z wysokiej jakości tkaniny odpornej na chlor i promienie UV, specjalnie stworzonej dla strojów kąpielowych UWAGA! Góra i dół stroju stanowią...

0 Recenzje
149,99 zł

Self 1048M8 kostium kąpielowy w paski, dwuczęściowy Miski usztywniane, formowane termicznie, bez fiszbin. Dołączone wkładki push-up. Ramiączka odpinane z tyłu, dają możliwość wiązania kostiumu na szyi. Tył zapinany na metalowy klips. UWAGA! Góra i dół stroju tworzą nierozłączną całość. Nie ma możliwości wymiany rozmiaru jednej z części zestawu.

0 Recenzje
169,99 zł

Self 1035J19 kostium kapielowy jednoczęściowy sukienka Miski usztywniane, formowane termicznie, bez fiszbin. Zapinany z tyłu na metalowy klips. Sukienka kąpielowa z wszytymi majtkami. Przód dodatkowo wzmocniony tkaniną modelującą z cienkiej szybkoschnącej siateczki. Ramiączka odpinane, regulowane na całej długości.

0 Recenzje
139,99 zł

Self 1023B11 kostium kąpielowy dwuczęściowy wiązany na szyi Miseczki formowane termicznie ze zintegrowanym push-upem, o kształcie trójkątów. Wiązany na szyi i na plecach. Figi o kroju klasycznym. Wykonany z wysokiej jakości tkaniny odpornej na chlor i promienie UV. UWAGA! Góra i dół stroju stanowią komplet. Nie ma możliwości wymiany rozmiaru tylko jednego...

0 Recenzje
159,99 zł

Self 1006N jednoczęściowy kostium kąpielowy czerwony Jednoczęściowy strój kąpielowy o lekko usztywnionych miskach. Obwód biustonosza wzmocniony gumą dla lepszego podtrzymania. Przód kostiumu podszyty od wewnątrz modelującą, szybkoschnącą tkaniną. Kolor czerwony z wstawkami tiulowymi z marszczeniem w tali.

0 Recenzje
159,99 zł

Self 1006N jednoczęściowy kostium kąpielowy khaki Jednoczęściowy strój kąpielowy o lekko usztywnionych miskach. Obwód biustonosza wzmocniony gumą dla lepszego podtrzymania. Przód kostiumu podszyty od wewnątrz modelującą, szybkoschnącą tkaniną. Kolor khaki z czarnymi wstawkami tiulowymi z marszczeniem w tali.

0 Recenzje
144,99 zł

Self 994AC19 dwuczęściowy kostium kąpielowy Miski lekko usztywniane, na fiszbinach. Ramiączka regulowane na całej długości. Tył zapinany na metalowy klips. Konstrukcja biustonosza podnosi i zbiera biust do środka. W komplecie figi o klasycznym kroju. Biustonosz i majtki tworzą nierozłączny komplet, nie ma możliwości zamiany rozmiarów.

0 Recenzje
144,99 zł

Self 730M8 marynarski dwuczęściowy strój kapielowy Biustonosz typu bardotka, który podtrzymuje biust nawet bez ramiączek. Miski usztywniane oparte na fiszbinach. Wbudowany boczny panel wzmacniający obwód. Tył zapinany na metalowy klips. Majtki o kroju klasycznym z ozdobnym wiązaniem po boku. UWAGA! Kostium kąpielowy tworzy nierozłączny komplet

0 Recenzje
144,99 zł

Bikini Self 730B11 strój kąpielowy dwuczęściowy Biustonosz typu bardotka, który podtrzymuje biust nawet bez ramiączek. Miski usztywniane oparte na fiszbinach, posiadają wyjmowane wkładki push-up. Wbudowany boczny panel wzmacniający obwód. Tył zapinany na metalowy klips. Majtki o kroju klasycznym. UWAGA! Kostium kąpielowy tworzy nierozłączny komplet.

0 Recenzje
159,99 zł

Kostium kąpielowy Self 1003V19 17 pióra Miski usztywiane, formowane termicznie, mocno zabudowane od góry. Przód kostiumu podszyty dodatkową siateczką modelującą. Tył zapinany z mozliwością regulacji szerokości obwodu. Ramiączka odpinane z przodu. Wykonany z wysokiej jakości tkaniny odpornej na chlor i promienie UV.

0 Recenzje
109,99 zł

Strój kąpielowy basenowy Self 32BSZ V4 Klasyczny strój kapielowy na basen. Góra w formie prostego topu sportowego, dół o kroju szortów. Miseczki usztywniane z możliwością wyjęcia wkladek i pozostawienie kostiumu bez miseczek z przodu. Tył zakończony prosto, dość wysoko, bez zapięcia.

0 Recenzje
109,99 zł

Self kostium kapielowy basenowy 34A V11 Klasyczny kostium kapielowy w sportowym stylu, ze skrzyżowaniem na plecach. Strój posiada wszysty top sportowy z usztywnianymi miseczkami, lekko podtrzymujący biust. Przód podszyty siateczką szybkoschnącą.

0 Recenzje
144,99 zł

Bikini Self 730N19 strój kąpielowy dwuczęściowy Biustonosz typu bardotka, który podtrzymuje biust nawet bez ramiączek. Miski usztywniane oparte na fiszbinach, posiadają wyjmowane wkładki push- up. Wbudowany boczny panel wzmacniający obwód. Tył zapinany na metalowy klips. Majtki o kroju klasycznym z ozdobnym wiązaniem po boku. UWAGA! Kostium kąpielowy...

0 Recenzje
159,99 zł

Jednoczęściowy kostium kąpielowy Self 8060F19 Jednoczęściowy strój kąpielowy o usztywnianych miseczkach. Imitacja tankini - bluzka+figi. Przód podszyty szybkoschnącą siateczką. Ramiączka są regulowane na całej długości z możliwością odpinania z przodu. Tył dość wysoko zabudowany, bez zapięcia. 

0 Recenzje
159,99 zł

Jednoczęściowy kostium kąpielowy Self 8030R10 Jednoczęściowy strój kąpielowy o usztywnianych miseczkach. Przód podszyty szybkoschnącą siateczką lekko modelującą sylwetkę. Ramiączka są regulowane na całej długości z możliwością odpinania z przodu. Tył dość wysoko zabudowany, bez zapięcia. 

0 Recenzje
169,99 zł

Self 8900F19 kostium kąpielowy sukienka ombre Jednoczęściowy strój kąpielowy o usztywnianych miseczkach, z sukienką. Ramiączka w stroju kąpielowym są regulowane na całej długości z możliwością odpinania. Strój kąpielowy z tyłu niezapinany, wysoko zabudowany.

0 Recenzje
169,99 zł

Self 8900F19 kostium kąpielowy sukienka ombre Jednoczęściowy strój kąpielowy o usztywnianych miseczkach, z sukienką. Ramiączka w stroju kąpielowym są regulowane na całej długości z możliwością odpinania. Strój kąpielowy z tyłu niezapinany, wysoko zabudowany.

0 Recenzje
164,99 zł

Jednoczęściowy kostium kąpielowy z szortami Self 8060SZJ19 Jednoczęściowy strój kąpielowy o usztywnianych miseczkach. Imitacja tankini-tunika+ szorty. Ramiączka są regulowane na całej długości z możliwością odpinania z przodu. Tył dość wysoko zabudowany, bez zapięcia. Dół stroju w postaci szortów.

0 Recenzje
139,99 zł

Bikini Self 730F19 strój kąpielowy dwuczęściowy Biustonosz typu bardotka, który podtrzymuje biust nawet bez ramiączek. Miski usztywniane oparte na fiszbinach, posiadają wyjmowane wkładki push- up. Wbudowany boczny panel wzmacniający obwód. Tył zapinany na metalowy klips. Majtki o kroju klasycznym z ozdobnym wiązaniem po boku. UWAGA! Kostium kąpielowy...

0 Recenzje
164,99 zł

Strój kąpielowy jednoczęściowy Self 964SK 19 czarny Wbudowany biustonosz na fiszbinach o usztywnianych miskach, termicznie formowanych. Miski oparte na fiszbinach, które zapewnią odpowiednie wsparcie dla biustu. Tył mocno wycięty, zapinany na metalowy klips. Ramiączka regulowane na całej długości, odpinane z tyłu.

0 Recenzje
169,99 zł

Self 8900J19 kostium kąpielowy sukienka wzór w duże tropikalne kwiaty Jednoczęściowy strój kąpielowy z sukienką o usztywnianych miseczkach. Ramiączka w stroju kąpielowym są regulowane na całej długości z możliwością odpinania. Strój kąpielowy z tyłu niezapinany, wysoko zabudowany.

0 Recenzje
169,99 zł

Self 8900I19 kostium kąpielowy sukienka czarna z wzorem orientalnym z przodu Jednoczęściowy strój kąpielowy z sukienką o usztywnianych miseczkach. Ramiączka w stroju kąpielowym są regulowane na całej długości z możliwością odpinania. Strój kąpielowy z tyłu niezapinany, wysoko zabudowany.

0 Recenzje
159,99 zł

Self strój kąpielowy 1cz 8030X19 granatowy Jednoczęściowy strój kąpielowy o usztywnianych miseczkach. Rozmiary misek B,C,D mają kieszonki na wkładki push-up (wkładki są dołączone). Ramiączka są regulowane na całej długości z możliwością odpinania z przodu. Tył dość wysoko zabudowany, bez zapięcia.

0 Recenzje
144,99 zł

Kostium kąpielowy dwuczęściowy Self 730T19 komplet Miski termicznie formowane, usztywniane, na fiszbinach. Konstrukcja typu bardotka, możliwość noszenia bez ramiączek. Ramiączka regulowane na całej długości, odpinane. W miskach o rozmiarze B, C, D. E kieszonki na wkładki push-up, wkładki dołączone. Pozostałe rozmiary usztywniane, bez kieszonki i push-up....

Pokazywane 1 - 32 z 68 produktów