szczegółowe wyszukiwanie dostępnych rozmiarów Jest 13 produktów

Pokazywane 1 - 13 z 13 produktów
208,99 zł

Fusion Fantasie biustonosz side-support miękki na fiszbinach, cielisty Miski posiadają cięcie pionowe i poziome wraz z side support, który ma za zadanie zebrać dokładnie biust do miski. Idealnie okala cały biust, unosi do góry, zapewnia odpowiednie podtrzymanie. Wysoko zabudowany, osłania od góry cały biust. Ramiączka regulowane w całości.

208,99 zł

Fusion Fantasie biustonosz side-support miękki na fiszbinach, biały Miski posiadają cięcie pionowe i poziome wraz z side support, który ma za zadanie zebrać dokładnie biust do miski. Idealnie okala cały biust, unosi do góry, zapewnia odpowiednie podtrzymanie. Wysoko zabudowany, osłania od góry cały biust. Ramiączka regulowane w całości.

189,99 zł

Fantasie biustonosz Allegra vertical soft na fiszbinach Pionowe cięcie misek zapewni piękny, kuszący kształt biustu. Odpowiednio dobrany rozmiar zapewni idealne podtrzymanie biustu, unosząc go wysoko ku górze. Ramiączka regulowane na całej długości. Luksusowa linia bielizny Allegra brytyjskiego producenta.

179,99 zł 239,99 zł -25%

Fantasie biustonosz Leona soft na fiszbinach Miski o jednym cięciu pionowym i poziomym idealnie zbiorą biust do przodu. Dół miski dodatkowo wzmocniony o laminat, który stabilnie podtrzyma biust. Góra wykończona haftem. Ramiączka regulowane na całej długości

167,99 zł 209,99 zł -20%

Stephanie Fantasie biustonosz side-support miękki na fiszbinach FL2792WHE Laminowane miski posiadają cięcie pionowe i poziome wraz z side support, który ma za zadanie zebrać dokładnie biust do miski. Idealnie okala cały biust, unosi do góry, zapewnia odpowiednie podtrzymanie. Wysoko zabudowany, osłania od góry cały biust. Ramiączka regulowane w całości, z...

149,31 zł 189,00 zł -21%

Fantasie Lianne biustonosz szary w kwiaty Laminowane miski posiadają cięcie pionowe i poziome wraz z side support, który ma za zadanie zebrać dokładnie biust do miski. Idealnie okala cały biust, unosi do góry, zapewnia odpowiednie podtrzymanie. Ramiączka regulowane w całości.

138,59 zł 209,99 zł -34%

Hayley Fantasie biustonosz side-support miękki na fiszbinach FL2822BLK Laminowane miski posiadają cięcie pionowe i poziome wraz z side support, który ma za zadanie zebrać dokładnie biust do miski. Idealnie okala cały biust, unosi do góry, zapewnia odpowiednie podtrzymanie. Lekko elastyczna koronka u góry pozwoli na lepsze dopasowanie. Ramiączka regulowane...

99,00 zł 219,99 zł -55%

Fantasie Marianna biustonosz soft raspberry Miski posiadają cięcie pionowe i poziome wraz z side support, który ma za zadanie zebrać dokładnie biust do miski. Idealnie okala cały biust, unosi do góry, zapewnia odpowiednie podtrzymanie. Delikatnie elastyczna koronka górnej połowy miseczki pozwoli na lepsze dopasowanie do piersi. Ramiączka regulowane na...

119,69 zł 209,99 zł -43%

Fantasie Abby biustonosz szary w kwiaty Laminowane miski posiadają cięcie pionowe i poziome wraz z side support, który ma za zadanie zebrać dokładnie biust do miski. Idealnie okala cały biust, unosi do góry, zapewnia odpowiednie podtrzymanie. Ramiączka regulowane w całości.

167,99 zł 299,99 zł -44%

Fantasie Sofia biustonosz miękki na fiszbinach Miękkie miski biustonosza posiadają dwa cięcia pionowe, w tym side-support i jedno cięcie poziome. Dół miski ze stabilnej tkaniny, góra haftowana na delikatnym tiulu. Ramiączka regulowane na całej długości.

167,99 zł 299,99 zł -44%

Fantasie Sofia biustonosz padded halfcup czarny Miski biustonosza delikatnie usztywnione, posiadają dwa cięcia pionowe, które świetnie unoszą biust ku górze. Idealnie sprawdza się przy głębokich dekoltach. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie trzystopniowe na 2 rzędy haftek.

89,99 zł 199,98 zł -55%

Fantasie Alicia black biustonosz miękki na fiszbinach FL9142INT Miękkie miski biustonosza posiadają dwa cięcia pionowe, w tym side-support i jedno cięcie poziome. Dół miski ze stabilnej tkaniny, góra haftowana na delikatnym tiulu. Ramiączka regulowane na całej długości.

99,99 zł 249,98 zł -60%

Fantasie biustonosz Mae half-cup słodki intensywny róż Miski delikatnie usztywnione posiadają dwa cięcia pionowe, które zapewnią uniesienie biustu ku górze. Bielizna wysokiej jakości, bardzo przyjemna dla ciała. Ramiączka regulowane na całej długości. Stanik świetnie prezentuje się w komplecie z majtkami.

Pokazywane 1 - 13 z 13 produktów