szczegółowe wyszukiwanie dostępnych rozmiarów Jest 10 produktów

Pokazywane 1 - 10 z 10 produktów
0 Recenzje
209,99 zł

Biustonosz Fantasie Impression soft czerń Miski miękkie na fiszbinach. Jedno cięcie pionowe i jedno poziome. Dolna część miski wzmocniona stabilnym, nieprzezroczystym materiałem. Góra miski koronkowa, lekko prześwitująca, elastyczna. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie trzystopniowe na dwa rzędy haftek.

0 Recenzje
239,99 zł

Biustonosz Fantasie Impression bezszwowy czerń Miski miękkie, na fiszbinach, tłoczone bezszwowo z jednego kawałka delikatnej miękkiej dzianiny. Dodano boczny side-support dla lepszego zebrania biustu po bokach. Ramiączka regulowane na całej długości. Posiada haczyk do skrzyżowania ramiączek z tyłu. Zapięcie trzystopniowe na dwa rzędy haftek.

189,79 zł 259,99 zł -27%

Twilight Fantasie biustonosz side-support miękki na fiszbinach, ciemna zieleń Miski posiadają cięcia pionowe i poziome wraz z side support, który ma za zadanie zebrać dokładnie biust do miski. Idealnie okala cały biust, unosi do góry, lekko zbiera do dekoltu, zapewnia odpowiednie podtrzymanie. Średnio zabudowany, tworzy ładny dekolt. Ramiączka regulowane...

0 Recenzje
199,99 zł

Fantasie Illusion biustonosz soft natural beige Biustonosz miękki na fiszbinach o dwóch cięciach pionowych i jednym poziomym. Miseczki wysoko zabudowane. Boczny side-support lekko zbierze biust do środka. Miękkie, wygodne ramiączka z regulacją na całej długości. Góra miski wykończona elastycznym materiałem, dopasowująca się delikatnie do kształtu piersi.

0 Recenzje
199,99 zł

Fantasie Illusion biustonosz soft czarny Biustonosz miękki na fiszbinach o dwóch cięciach pionowych i jednym poziomym. Boczny side-support lekko zbierze biust do środka. Miękkie, wygodne ramiączka z regulacją na całej długości. Góra miski wykończona elastycznym materiałem, dopasowująca się delikatnie do kształtu piersi.

0 Recenzje
208,99 zł

Fusion Fantasie biustonosz side-support miękki na fiszbinach, cielisty Miski posiadają cięcie pionowe i poziome wraz z side support, który ma za zadanie zebrać dokładnie biust do miski. Idealnie okala cały biust, unosi do góry, zapewnia odpowiednie podtrzymanie. Wysoko zabudowany, osłania od góry cały biust. Ramiączka regulowane w całości.

0 Recenzje
208,99 zł

Fusion Fantasie biustonosz side-support miękki na fiszbinach, biały Miski posiadają cięcie pionowe i poziome wraz z side support, który ma za zadanie zebrać dokładnie biust do miski. Idealnie okala cały biust, unosi do góry, zapewnia odpowiednie podtrzymanie. Wysoko zabudowany, osłania od góry cały biust. Ramiączka regulowane w całości.

75,00 zł 299,99 zł -75%

Fantasie biustonosz Allegra vertical soft na fiszbinach Pionowe cięcie misek zapewni piękny, kuszący kształt biustu. Odpowiednio dobrany rozmiar zapewni idealne podtrzymanie biustu, unosząc go wysoko ku górze. Ramiączka regulowane na całej długości. Luksusowa linia bielizny Allegra brytyjskiego producenta.

98,39 zł 239,98 zł -59%

Fantasie biustonosz Leona soft na fiszbinach Miski o jednym cięciu pionowym i poziomym idealnie zbiorą biust do przodu. Dół miski dodatkowo wzmocniony o laminat, który stabilnie podtrzyma biust. Góra wykończona haftem. Ramiączka regulowane na całej długości

107,73 zł 189,00 zł -43%

Fantasie Lianne biustonosz szary w kwiaty Laminowane miski posiadają cięcie pionowe i poziome wraz z side support, który ma za zadanie zebrać dokładnie biust do miski. Idealnie okala cały biust, unosi do góry, zapewnia odpowiednie podtrzymanie. Ramiączka regulowane w całości.

Pokazywane 1 - 10 z 10 produktów