szczegółowe wyszukiwanie dostępnych rozmiarów Jest 9 produktów

Pokazywane 1 - 9 z 9 produktów
0 Recenzje
209,99 zł

Twilight Fantasie biustonosz side-support miękki na fiszbinach, ciemna zieleń Miski posiadają cięcia pionowe i poziome wraz z side support, który ma za zadanie zebrać dokładnie biust do miski. Idealnie okala cały biust, unosi do góry, lekko zbiera do dekoltu, zapewnia odpowiednie podtrzymanie. Średnio zabudowany, tworzy ładny dekolt. Ramiączka regulowane...

0 Recenzje
199,99 zł

Fantasie Illusion biustonosz soft natural beige Biustonosz miękki na fiszbinach o dwóch cięciach pionowych i jednym poziomym. Miseczki wysoko zabudowane. Boczny side-support lekko zbierze biust do środka. Miękkie, wygodne ramiączka z regulacją na całej długości. Góra miski wykończona elastycznym materiałem, dopasowująca się delikatnie do kształtu piersi.

0 Recenzje
199,99 zł

Fantasie Illusion biustonosz soft czarny Biustonosz miękki na fiszbinach o dwóch cięciach pionowych i jednym poziomym. Boczny side-support lekko zbierze biust do środka. Miękkie, wygodne ramiączka z regulacją na całej długości. Góra miski wykończona elastycznym materiałem, dopasowująca się delikatnie do kształtu piersi.

0 Recenzje
208,99 zł

Fusion Fantasie biustonosz side-support miękki na fiszbinach, cielisty Miski posiadają cięcie pionowe i poziome wraz z side support, który ma za zadanie zebrać dokładnie biust do miski. Idealnie okala cały biust, unosi do góry, zapewnia odpowiednie podtrzymanie. Wysoko zabudowany, osłania od góry cały biust. Ramiączka regulowane w całości.

0 Recenzje
208,99 zł

Fusion Fantasie biustonosz side-support miękki na fiszbinach, biały Miski posiadają cięcie pionowe i poziome wraz z side support, który ma za zadanie zebrać dokładnie biust do miski. Idealnie okala cały biust, unosi do góry, zapewnia odpowiednie podtrzymanie. Wysoko zabudowany, osłania od góry cały biust. Ramiączka regulowane w całości.

75,00 zł 299,99 zł -75%

Fantasie biustonosz Allegra vertical soft na fiszbinach Pionowe cięcie misek zapewni piękny, kuszący kształt biustu. Odpowiednio dobrany rozmiar zapewni idealne podtrzymanie biustu, unosząc go wysoko ku górze. Ramiączka regulowane na całej długości. Luksusowa linia bielizny Allegra brytyjskiego producenta.

98,39 zł 239,98 zł -59%

Fantasie biustonosz Leona soft na fiszbinach Miski o jednym cięciu pionowym i poziomym idealnie zbiorą biust do przodu. Dół miski dodatkowo wzmocniony o laminat, który stabilnie podtrzyma biust. Góra wykończona haftem. Ramiączka regulowane na całej długości

108,68 zł 209,00 zł -48%

Stephanie Fantasie biustonosz side-support miękki na fiszbinach FL2792WHE Laminowane miski posiadają cięcie pionowe i poziome wraz z side support, który ma za zadanie zebrać dokładnie biust do miski. Idealnie okala cały biust, unosi do góry, zapewnia odpowiednie podtrzymanie. Wysoko zabudowany, osłania od góry cały biust. Ramiączka regulowane w całości, z...

105,00 zł 299,99 zł -65%

Fantasie Sofia biustonosz padded halfcup czarny Miski biustonosza delikatnie usztywnione, posiadają dwa cięcia pionowe, które świetnie unoszą biust ku górze. Idealnie sprawdza się przy głębokich dekoltach. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie trzystopniowe na 2 rzędy haftek.

Pokazywane 1 - 9 z 9 produktów