szczegółowe wyszukiwanie dostępnych rozmiarów Jest 79 produktów

Pokazywane 1 - 32 z 79 produktów
184,99 zł

Freya biustonosz Love Note soft rose  Miękkie miski oparte na fiszbinach, posiadają cięcie pionowe i poziome. Konstrukcja oparta na słynnym modelu Soiree Lace, który w krótkim czasie zyskał wielką popularność. Odpowiednio dobrany rozmiar zapewni optymalne podtrzymanie biustu. Ramiączka regulowane na całej długości, nieodpinane.

198,99 zł

Freya Active Sonic - sportowy biustonosz AA4892ATN, na fiszbinach, w formie krótkiego topu Miseczki formowane termicznie z oddychającej pianki 3D typu spacer. Ramiączka regulowane w połowie, w przedniej części wyściełane i miękkie, z tyłu haczyk do krzyżowania ramiączek. Pas obwodu ścisły, stabilny, zapinany na 4 rzędy haftek, czterostopniowa regulacja...

129,99 zł

Freya Fancies biustonosz soft plunge orchid Miski biustonosza miękkie, dół dość mocno laminowany. Cięcie pionowe i poziome. Świetnie unoszą biust ku górze. Idealnie sprawdza się przy głębokich dekoltach. Ramiączka regulowane na całej długości. Tył zwężany do wyciętych na plecach kreacji zapinany na jeden rząd haftek.

149,99 zł

Freya Fancies biustonosz longline aquamarine Miski biustonosza delikatnie usztywnione, posiadają dwa cięcia pionowe, które świetnie unoszą biust ku górze. Idalnie sprawdza się przy głębokich dekoltach. Ramiączka regulowane na całej długości. Przedłużany stan, zapięcie na 5 rzędów haftek.

129,99 zł

Freya Fancies biustonosz soft plunge aquamarine Miski biustonosza miękkie, dół dość mocno laminowany. Cięcie pionowe i poziome. Świetnie unoszą biust ku górze. Idealnie sprawdza się przy głębokich dekoltach. Ramiączka regulowane na całej długości. Tył zwężany do wyciętych na plecach kreacji zapinany na jeden rząd haftek.

229,99 zł

Freya biustonosz Florii bralette white Miski miękkie o jednym cięciu pionowym i poziomym, oparte na fiszbinach. Dół miski laminowany, góra wykończona koronką. Konstrukcja świetnie podtrzymuje biust, zbiera go delikatnie do środka. Ramiączka regulowane na całej długości. Tył zapinany na pięć haftek.

214,99 zł

Freya biustonosz Rhea plunge soft Miski o jednym cięciu pionowym i poziomym, na fiszbinach, zapewnią odpowiednie wsparcie dla biustu, uniosą go ku górze i zbiorą biust do środka. Niski mostek świetnie sprawdzi się przy głębokich dekoltach. Ramiączka regulowane na całej długości, nieodpinane.

209,99 zł

Freya biustonosz Starlight czerwony Miękkie miski na fiszbinach posiadają cięcie pionowe i poziome oraz boczny side support, który jest odpowiedzialny za zebranie biustu do przodu. Do miski G biustonosz występuje w kroju balkonowym o niższym mostku, od GG do K w kroju balcony z wyższym mostkiem. Delikatnie elastyczna koronka w górnej części miski pozwala...

209,99 zł

Freya Soiree Lace biustonosz miękki na fiszbinach Miski posiadają cięcie pionowe i poziome, które zapewni zebranie biustu delikatnie do przodu. Wysoko unosi, idealnie podtrzymuje biust. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie trzystopniowe na 2 lub 3 rzędy haftek. Mostek obniżony, do głębszych dekoltów.

219,99 zł

Freya Soiree Lace biustonosz miękki na fiszbinach, bralette o przedłużonym stanie Miski posiadają cięcie pionowe i poziome, które zapewni zebranie biustu delikatnie do przodu. Wysoko unosi, idealnie podtrzymuje biust. Biustonosz wkładany przez głowę oraz klasycznie zapinany z tyłu na haftki. Ramiączka regulowane na całej długości. Mostek obniżony, do...

184,99 zł

Freya biustonosz Love note soft Miękkie miski oparte na fiszbinach, posiadają cięcie pionowe i poziome. Konstrukcja oparta na słynnym modelu Soiree Lace, który w krótkim czasie zyskał wielką popularność. Odpowiednio dobrany rozmiar zapewni optymalne podtrzymanie biustu. Ramiączka regulowane na całej długości

219,99 zł

Freya biustonosz Taboo soft Miski o jednym cięciu pionowym i poziomym, na fiszbinach, zapewnią odpowiednie wsparcie dla biustu, uniosą go ku górze i zbiorą biust do środka. Niski mostek świetnie sprawdzi się przy głębokich dekoltach. Ramiączka regulowane na całej długości.

234,99 zł

Freya biustonosz Taboo Deco moulded plunge Miski termicznie formowane, usztywniane, na fiszbinach, konstrukcja oparta na modelu Deco. Idealnie dopasowuje się do biustu, zbiera go do środka i wysoko unosi tworząc kształt okrągłych kuleczek. Odpowiednio dobrany rozmiar zapewni optymalne podtrzymanie biustu. Ramiączka regulowane na całej długości.

209,99 zł

Freya biustonosz Deco Amore ciemniniebieski Miski gładkie, termicznie formowane. Stanik o niskim mostku idealnie sprawdza się przy głębokich dekoltach. Odpowiednio podtrzymany biust, wysoko uniesiony, zebrany do środka, tworzy piękny, kulisty kształt. Ramiączka regulowane na całej długości z możliwością skrzyżowania ich na plecach.

149,39 zł 179,99 zł -17%

Freya biustonosz Haze różowy half- cup Miski płytkie, na fiszbinach, delikatnie usztywnione o dwóch cięciach pionowych. Konstrukcja zapewni idealne podtrzymanie biustu, uniesie go wysoko ku górze tworząc piękny kształt jabłuszek. Idealny do dekoltów.

199,99 zł

Freya biustonosz Urban Echo soft plunge balcony i balcony Biustonosz miękki na fiszbinach. Miski posiadają cięcie pionowe i poziome, które zapewni zebranie biustu do przodu. W całości uszyte z laminowanej, drukowanej, gładkiej dzianiny. Wysoko unosi, idealnie podtrzymuje biust. W rozmiarach do G mostek obniżony, do głębszych dekoltów. Rozmiary od GG do K...

169,99 zł

Freya biustonosz Urban Echo padded plunge Miski delikatnie usztywniane o jednym cięciu pionowym i poziomym. Niski mostek, który świetnie sprawdzi się przy głębokich dekoltach. Konstrukcja zapewni odpowiednie wsparcie dla biustu unosząc go ku górze. Ramiączka regulowane na całej długości.

189,99 zł

Freya biustonosz Urban Echo o przedłużonej linii stanu Miski delikatnie usztywnione posiadają dwa cięcia pionowe, które zapewnią uniesienie biustu ku górze. Przedłużona baskinka wzmacnia konstrukcję biustonosza. Bielizna wysokiej jakości, bardzo przyjemna dla ciała. Ramiączka regulowane na całej długości.

175,99 zł 219,99 zł -20%

Freya Soiree Lace biustonosz miękki na fiszbinach, bralette Miski posiadają cięcie pionowe i poziome, które zapewni zebranie biustu delikatnie do przodu. Wysoko unosi, idealnie podtrzymuje biust. Biustonosz wkładany przez głowę oraz klasycznie zapinany z tyłu na haftki. Ramiączka regulowane na całej długości. Mostek obniżony, do głębszych dekoltów. U dołu...

167,99 zł 209,99 zł -20%

Freya Soiree Lace biustonosz miękki na fiszbinach Miski posiadają cięcie pionowe i poziome, które zapewni zebranie biustu delikatnie do przodu. Wysoko unosi, idealnie podtrzymuje biust. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie trzystopniowe na 2 lub 3 rzędy haftek. Mostek obniżony, do głębszych dekoltów.

178,44 zł 214,99 zł -17%

Dreamcatcher Freya miękki biustonosz o obniżonym mostku, na fiszbinach  Miski posiadają cięcie pionowe i poziome, które zapewni zebranie biustu do przodu. Wysoko unosi, idealnie podtrzymuje biust. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie trzystopniowe na 2 lub 3 rzędy haftek. Mostek obniżony, do głębszych dekoltów.

209,99 zł

Freya biustonosz Deco Amore chambre Miski gładkie, termicznie formowane. Stanik o niskim mostku idealnie sprawdza się przy głębokich dekoltach. Odpowiednio podtrzymany biust, wysoko uniesiony, zebrany do środka, tworzy piękny, kulisty kształt. Ramiączka regulowane na całej długości z możliwością skrzyżowania ich na plecach.

178,49 zł 209,99 zł -15%

Biustonosz Freya Deco Vibe róż Miski gładkie, termicznie formowane. Stanik o niskim mostku idealnie sprawdza się przy głębokich dekoltach. Odpowiednio podtrzymany biust, wysoko uniesiony, zebrany do środka, tworzy piękny, kulisty kształt. Ramiączka regulowane na całej długości z możliwością skrzyżowania ich na plecach.

159,99 zł

Bralette Freya Daisy Lace cielisty róż - biustonosz bezfiszbinowy Ten stanik idealnie sprawdza się jako bielizna nocna, doskonale sprawdzi się także jako pierwszy biustonosz dla nastolatki. Miękkie miseczki bez fiszbinów i elastyczna koronka świetnie dopasuje się do kształtu i wielkości biustu, dość szeroki zakres rozmiaru konfekcyjnego. Ramiączka...

224,99 zł

Freya Daisy Lace biustonosz lekko usztywniany half-cup cielisty róż Miski biustonosza delikatnie usztywnione, posiadają dwa cięcia pionowe i poziomą listwę na górze, które świetnie unoszą biust ku górze. Idealnie sprawdza się przy głębokich dekoltach. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie trzystopniowe na 2 rzędy haftek.

219,99 zł

Freya biustonosz Daisy Lace cielisty róż Miękkie miski na fiszbinach posiadają cięcie pionowe i poziome. Do miski G góra miski posiada elastyczną koronkę, od GG do K koronka jest podszyta dodatkową stabilną warstwą tiulu. Mocno laminowana miska odpowiednio podtrzymuje biust i unosi go ku górze. Ramiączka regulowane na całej długości.

219,99 zł

Freya biustonosz Daisy Lace czarny Miękkie miski na fiszbinach posiadają cięcie pionowe i poziome. Do miski G góra miski posiada elastyczną koronkę, od GG do K koronka jest podszyta dodatkową stabilną warstwą tiulu. Mocno laminowana miska odpowiednio podtrzymuje biust i unosi go ku górze. Ramiączka regulowane na całej długości.

154,99 zł 209,99 zł

PROMOCJA "ŚNIEG - NA KONIEC ZIMY""promocja na wybrane białe biustonosze czas trwania od 13 do 27 marca 2019 Freya Soiree Lace biustonosz miękki na fiszbinach Miski posiadają cięcie pionowe i poziome, które zapewni zebranie biustu delikatnie do przodu. Wysoko unosi, idealnie podtrzymuje biust. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie trzystopniowe...

167,99 zł 209,99 zł -20%

Freya biustonosz Jewel Garden plunge balcony Miski miękkie, na fiszbinach, o dwóch cięciach pionowych. Dół miski laminowany, góra wykończona haftem. Konstrukcja zapewni idealne podtrzymanie biustu, uniesie go ku górze tworząc zgrabny kształt. Świetnie sprawdzi się przy głębokich dekoltach. Ramiączka regulowane na całej długości

167,99 zł 209,99 zł -20%

Freya biustonosz Jewel Garden half- cup Miski płytkie, na fiszbinach, delikatnie usztywnione o dwóch cięciach pionowych. Konstrukcja zapewni idealne podtrzymanie biustu, uniesie go wysoko ku górze tworząc piękny kształt jabłuszek. Idealny do dekoltów. Uwaga! Biustonosz wychodzi troszkę większy od pozostałych half- cup.

163,79 zł 209,99 zł -22%

Freya biustonosz Forest Song o przedłużonej linii stanu Miski delikatnie usztywnione posiadają dwa cięcia pionowe, które zapewnią uniesienie biustu ku górze. Przedłużona baskinka wzmacnia konstrukcję biustonosza. Bielizna wysokiej jakości, bardzo przyjemna dla ciała. Ramiączka regulowane na całej długości.

159,99 zł 199,99 zł -20%

Freya biustonosz Forest Song half- cup Miski delikatnie usztywnione posiadają dwa cięcia pionowe, które zapewnią uniesienie biustu ku górze. Bielizna wysokiej jakości, bardzo przyjemna dla ciała. Ramiączka regulowane na całej długości. 

Pokazywane 1 - 32 z 79 produktów