szczegółowe wyszukiwanie dostępnych rozmiarów Jest 63 produktów

Pokazywane 1 - 32 z 63 produktów
124,99 zł

Fortuna Kris-Line - biustonosz miękki, na fiszbinach Miska szyta z trzech części, cięcie pionowe i poziome. Dół miski z podwójnej tkaniny, góra z pojedynczego, haftowanego tiulu. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie na 2 lub 3 rzędy haftek.

149,99 zł

Jump biustonosz sportowy Kris-Line na fiszbinach, oddychająca miska "spacer" Biustonosz sportowy na fiszbinach. Posiada szerokie, miękko wyściełane ramiączka, płaskie szwy niewidoczne pod odzieżą sportową, oraz delikatnie usztywnione, formowane termicznie miseczki. Ramiączka do połowy regulowane, posiadają z tyłu specjalny zaczep, który umożliwia zapięcie...

158,99 zł

Kris-Line Ivette miękki biustonosz z paskami, na fiszbinach Miska szyta z czterech części, cięcia pionowe i poziome. Dół miski z podwójnej tkaniny, góra z pojedynczego, haftowanego tiulu. Dekolt zdobią cienkie paski z czarnych gumek. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie na 2 lub 3 rzędy haftek.

118,99 zł

Kris- line biustonosz Ivette push- up Miski termicznie formowane oparte na fiszbinach. Push-up zintegrowany z miską. Konstrukcja dopracowana, zapewni odpowiednie podtrzymanie biustu zbierając go mocno do środka. Ozdobne paski na dekolcie. Ramiączka regulowane na całej długości.

144,99 zł

Kris- line Snow Queen biustonosz half- cup soft Miski miękkie dość płytkie, na fiszbinach, o dwóch cięciach pionowych. Pięknie podkreślają biust, unoszą go ku górze. Odpowiednio dobrany rozmiar zapewni idealnie podtrzymanie. Ramiączka nie odpinane, regulowane na całej długości.

159,99 zł

Kris- line biustonosz Snow Queen soft na fiszbinach Miski miękkie na fiszbinach, o jednym cięciu pionowym i poziomym. Dół podszyty dodatkową warstwą tkaniny dla lepszej stabilizacji. Świetnie zbierają biust do środka, eksponują dekolt. Odpowiednio dobrany rozmiar zapewni optymalne podtrzymanie biustu unosząc go ku górze. Ramiączka regulowane na całej...

139,99 zł

Kris-line biustonosz Caren wine half-cup miękki Jedna z najnowszych konstrukcji biustonoszy od marki Kris Line. Miski miękkie o dwóch pionowych cięciach pięknie ułożą biust w kształt jabłuszek. Biustonosz świetnie sprawdzi się przy głębokich dekoltach, zapewni odpowiednie podtrzymanie biustu. Ramiączka regulowane na całej długości.

159,99 zł

Kris- line biustonosz Caren soft miękki na fiszbinach Miski o jednym cięciu pionowym i poziomym, zapewniają mocne zebranie biustu do przodu. Górna część misek wykonana ze stabilnego haftowanego tiulu, dolna część wzmocniona dodatkową warstwą materiału. Odpowiednio dobrany rozmiar podtrzyma biust unosząc go ku górze. Ramiączka regulowane na całej długości

159,99 zł

Biustonosz miękki, na fiszbinach Alice od Kris Line Miska szyta z trzech części, cięcie pionowe i poziome. Dół miski z podwójnej tkaniny, góra z pojedynczego, haftowanego tiulu. Ramiączka regulowane na całej długości, nieodpinane. Zapięcie na 2 lub 3 rzędy haftek.

139,99 zł

Biustonosz Kris-line Alice miękki half- cup Miski płytkie, dwa cięcia pionowe i boczny side support, który zapewni idealne zebranie biustu do przodu. Miękka miska zapewni komfort i wygodę. Konstrukcja świetnie sprawdza się na biustach średniej, a nawet dużej wielkości. Ramiączka regulowane na całej długości, nieodpinane.

139,99 zł

Kris-Line Betty miękki biustonosz na fiszbinach Miska szyta z trzech części, cięcie pionowe i poziome. Dół miski z podwójnej tkaniny, góra z pojedynczego, haftowanego tiulu. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie na 2 lub 3 rzędy haftek.

119,99 zł

Kris Line Tiffany biustonosz push-up gładki łososiowy Termicznie formowane miski i push-up zintegrowany z miseczką zapewni piękny, kulisty kształt i powiększy biust nawet o dwa rozmiary. Niski mostek świetnie sprawdzi się przy głębokich dekoltach. Gładka miska będzie niewidoczna pod obcisłymi ubraniami. Ramiączka regulowane na całej długości, odpinane.

89,99 zł

Kris Line Tiffany biustonosz top bezfiszbinowy Efektowny, koronkowy top w formie biustonosza. Miękkie miski uszyto z efektownej, delikatnej koronki. Zapinany na dwa rzędy haftek, ramiączka regulowane w całości. Kuszący i prowokujący, niezwykle kobiecy i elegancki biustonosz w modnym stylu lat '70. Polecamy w komplecie z majtkami Tiffany.

168,99 zł

Biustonosz Kris-line Tiffany semi-soft  Nowa konstrukcja miski półusztywnianej, szyta z czterech części, dwa cięcia pionowe i jedno poziome. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie czterostopniowe na dwa lub trzy rzędy haftek. Biustonosz zdobiony bogatym kwiatowym haftem.

124,99 zł

Kris Line Fortuna - biustonosz miękki, na fiszbinach, liliowy Miska szyta z trzech części, cięcie pionowe i poziome. Dół miski z podwójnej tkaniny, góra z pojedynczego, haftowanego tiulu. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie na 2 lub 3 rzędy haftek.

127,99 zł 159,99 zł -20%

Biustonosz miękki, na fiszbinach Felicya Kris Line fuksja Miska szyta z trzech części, cięcie pionowe i poziome. Dół miski z podwójnej tkaniny, góra z pojedynczego, haftowanego tiulu. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie na 2 lub 3 rzędy haftek.

127,99 zł 159,99 zł -20%

Biustonosz miękki, na fiszbinach Aylin Kris Line niebieski z limonką Miska szyta z trzech części, cięcie pionowe i poziome. Dół miski z podwójnej tkaniny, góra z pojedynczego, haftowanego tiulu. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie na 2 lub 3 rzędy haftek.

99,19 zł 123,99 zł -20%

Aylin: biustonosz half-cup, miękki na fiszbinach, balkonetka od Kris Line Jedna z najnowszych konstrukcji biustonoszy od marki Kris Line. Miski miękkie o dwóch pionowych cięciach pięknie ułożą biust w kształt jabłuszek. Biustonosz świetnie sprawdzi się przy głębokich dekoltach, zapewni odpowiednie podtrzymanie biustu. Ramiączka nieodpinane, regulowane na...

109,99 zł 124,99 zł -12%

Kris Line Fortuna wiśniowy - biustonosz miękki, na fiszbinach,  Miska szyta z trzech części, cięcie pionowe i poziome. Dół miski z podwójnej tkaniny, góra z pojedynczego, haftowanego tiulu. Ramiączka regulowane na całej długości.Zapięcie na 2 lub 3 rzędy haftek.

89,99 zł 124,99 zł -28%

Kris-line biustonosz Fortuna cherry half-cup miękki Jedna z najnowszych konstrukcji biustonoszy od marki Kris Line. Miski miękkie o dwóch pionowych cięciach pięknie ułożą biust w kształt jabłuszek. Biustonosz świetnie sprawdzi się przy głębokich dekoltach, zapewni odpowiednie podtrzymanie biustu. Ramiączka nieodpinane, regulowane na całej długości.

97,74 zł 114,99 zł -15%

Krisline Fortuna cherry: biustonosz push-up gładki wiśniowy Termicznie formowane miski i push-up zintegrowany z miseczką zapewni piękny, kulisty kształt i powiększy biust nawet o dwa rozmiary. Niski mostek świetnie sprawdzi się przy głębokich dekoltach. Gładka miska będzie niewidoczna pod obcisłymi ubraniami. Ramiączka regulowane na całej długości, odpinane.

99,90 zł 139,90 zł

"PROMOCJA "BEŻOWO-MIEKKA""promocja na wybrane miękkie biustonosze beżoweczas trwania od 5 do 18 listopada 20182018 Kris-Line Charm beżowy biustonosz soft Miski szyte z czterech części o dwóch cięciach pionowych i jednym poziomym. Boczny side-support zbiera biust mocno do środka. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie na dwa lub trzy rzędy haftek...

149,99 zł

Kris line biustonosz Bellisima semi soft Miski pół-usztywniane o jednym cięciu poziomym i dwóch cięciach pionowych, z bocznym side support, który pomoże zebrać biust do środka. Odpowiednio dobrany rozmiar zapewni idealne podtrzymanie biustu, unosząc go ku górze. Ozdobne paski wyeksponują dekolt, sprawią, że Twoja kreacja będzie niepowtarzalna i oryginalna.

94,89 zł 129,99 zł -27%

Biustonosz Kris-line Emotions baonetka Miski usztywniane, termicznie formowane- zapewnią odpowiednie podtrzymanie zarówno małego jak i średniego biustu. Obwód podszyty silikonem. Możliwość odpięcia ramiączek. Ozdobny przód z koronki czyni bieliznę jedyną w swoim rodzaju, oryginalną

139,99 zł

Kris-Line Charm czarny biustonosz soft Miski szyte z czterech części o dwóch cięciach pionowych i jednym poziomym. Boczny side-support zbiera biust mocno do środka. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie na dwa lub trzy rzędy haftek w zależności od wielkości miski. Dzianina, z której uszyto biustonosz, została nasączona balsamem aloesowym...

128,99 zł

Biustonosz Kris- line Miracle half- cup Miski płytkie, dwa cięcia pionowe i boczny side support, który zapewni idealne zebranie biustu do przodu. Miękka miska zapewni komfort i wygodę. Konstrukcja świetnie sprawdza się na biustach średniej wielkości. Ramiączka regulowane na całej długości.

127,99 zł 159,99 zł -20%

Kris-Line biustonosz Kelly miękki na fiszbinach Miski miękkie o jednym cięciu pionowym i poziomym. Mocno zbierają biust do środka tworząc kuszący dekolt. Fiszbiny dość krótkie, odpowiednie dla Pań o niższym wzroście lub mających problemy z "wcinaniem się" fiszbin pod pachę. Zapięcie z tyłu na 2 lub 3 rzędy haftek w zależności od wielkości miseczki....

109,59 zł 136,99 zł -20%

Kris-line biustonosz Kelly half-cup miękki Jedna z najnowszych konstrukcji biustonoszy od marki Kris Line. Miski miękkie o dwóch pionowych cięciach pięknie ułożą biust w kształt jabłuszek. Biustonosz świetnie sprawdzi się przy głębokich dekoltach, zapewni odpowiednie podtrzymanie biustu. Ramiączka nieodpinane, regulowane na całej długości.

109,19 zł 139,99 zł -22%

Kris-Line Kelly deco biustonosz usztywniany Miski formowane termicznie, na fiszbinach. Konstrukcja o niskim mostku, sprawdzi się przy głębokich dekoltach, świetnie uniesie biust ku górze i zbierze do środka. Ramiączka odpinane, regulowane na całej długości.

89,99 zł 119,99 zł -25%

Kris-Line Romance granatowy biustonosz push-up Termicznie formowane miski i push-up zintegrowany z miseczką zapewni piękny, kulisty kształt i powiększy biust nawet o dwa rozmiary. Niski mostek świetnie sprawdzi się przy głębokich dekoltach. Gładka miska będzie niewidoczna pod obcisłymi ubraniami. Ramiączka regulowane na całej długości, odpinane.

123,74 zł 164,99 zł -25%

Biustonosz Kris-line Romance semi-soft granatowy Miska półusztywniana, szyta z czterech części, dwa cięcia pionowe i jedno poziome. Ramiączka regulowane na całej długości. Zapięcie czterostopniowe na dwa lub trzy rzędy haftek.

124,99 zł

Kris-Line Fortuna deco biustonosz usztywniany Miski formowane termicznie, na fiszbinach. Konstrukcja o niskim mostku, sprawdzi się przy głębokich dekoltach, świetnie uniesie biust ku górze i zbierze do środka. Ramiączka odpinane, regulowane na całej długości.

Pokazywane 1 - 32 z 63 produktów