szczegółowe wyszukiwanie dostępnych rozmiarów Jest 6 produktów

Pokazywane 1 - 6 z 6 produktów
219,00 zł 229,00 zł

Biustonosz Sculptresse by Panache Carmel Miękki, na fiszbinach. Dół miski laminowany, góra wykonana z elastycznej koronki, która świetnie sprawdza się przy asymetrii. Miska posiada cięcie pionowe do połowy, drugie przechodzi wzdłuż całej miski kończąc się przy ramiączku. Zapewnia idealne podtrzymanie biustu.

188,59 zł 229,99 zł -18%

Panache Sculptresse biustonosz Dionne lite print Miski miękkie oparte na fiszbinach, co zapewnia odpowiednie podtrzymanie dużego biustu. Cięcie pionowe i boczny side support odpowiadają za zebranie biustu do przodu. Ozdobne paski na deklocie. Ramiączka regulowane na całej długości

179,25 zł 239,00 zł -25%

Candi by Sculptresse biustonosz soft Miski o dwóch cięciach pionowych i jednym poziomym z bocznym side-supportem zbierającym biust do środka. Konstrukcja full-cup, czyli pełna, mocno zabudowana miska. Ramiączka regulowane na całej długości.

175,20 zł 219,00 zł -20%

Biustonosz Sculptresse by Panache Chi-Chi granat w kwiaty Miękki, na fiszbinach. Dół miski laminowany, góra wykonana z elastycznej koronki, która świetnie sprawdza się przy asymetrii. Miska posiada cięcie pionowe do połowy, drugie przechodzi wzdłuż całej miski kończąc się przy ramiączku. Zapewnia idealne podtrzymanie biustu.

169,39 zł 219,99 zł -23%

Biustonosz Sculptresse by Panache Chi-Chi beż Miękki, na fiszbinach. Dół miski laminowany, góra wykonana z elastycznej koronki, która świetnie sprawdza się przy asymetrii. Miska posiada cięcie pionowe do połowy, drugie przechodzi wzdłuż całej miski kończąc się przy ramiączku. Zapewnia idealne podtrzymanie biustu.

169,39 zł 219,99 zł -23%

Biustonosz Sculptresse by Panache Chi-Chi czarny Miękki, na fiszbinach. Dół miski laminowany, góra wykonana z elastycznej koronki, która świetnie sprawdza się przy asymetrii. Miska posiada cięcie pionowe do połowy, drugie przechodzi wzdłuż całej miski kończąc się przy ramiączku. Zapewnia idealne podtrzymanie biustu.

Pokazywane 1 - 6 z 6 produktów