MAJTKI

Jest 453 produktów
79,00 zł

Panache stringi Clara w kolorze szmaragdowej zieleni Wykonane z wysokiej jakości koronki przyjemnej i delikatnej dla ciała. Idealnie dopasowują się do ciała, podkreślają atuty kobiecych kształtów, eksponują pośladki. Butelkowa zieleń podkreślona beżem czyni bieliznę oryginalną i niezwykle kobiecą.

89,00 zł

Panache figi Clara w kolorze szmaragdowej zieleni Wykonane z wysokiej jakości koronki delikatnej i przyjemnej dla ciała. Idealnie dopasowują się do sylwetki, są wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Butelkowa zieleń dopełniona beżowym kolorem czyni bieliznę oryginalną i niezwykle kobiecą.

99,99 zł

Felina figi Icon blue Wykonane z wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i delikatnej dla ciała. Idealnie dopasowują się do sylwetki, są wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Ozdobione delikatnym haftem czynią bieliznę ekskluzywną i niezwykle kobiecą.

129,99 zł

Felina Conturelle Provence figi wood Wykonane z wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i delikatnej dla ciała. Idealnie dopasowują się do kobiecych kształtów. Świetna propozycja dla Pań ceniących sobie komfort i wygodę. Majtki o nieco wyższym stanie wykończone gęstym, niepowtarzalnym haftem, który nadaje bieliźnie elegancji i delikatności.

59,99 zł

Dalia figi Olga majtki o kroju klasycznym Wykonane z wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i delikatnej dla ciała. Idealnie dopasowują się do sylwetki, podkreślają naturalne kształty. Efektowny haft, który zdobi majtki dodaje odrobiny luksusu i elegancji. Wygodne i komfortowe.

79,99 zł

Freya figi brazilian Florri white Wykonane z wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i delikatnej dla ciała. Idealnie dopasowują się do sylwetki, są wygodne i komfortowe. Krój majtek podkreśla atuty kobiecych kształtów, eksponuje pośladki. Delikatny, fantazyjny nadruk i subtelna koronka dodają bieliźnie uroku.

59,99 zł

Figi tanga Poppy M300 z firmy Samanta Wykonane z wysokiej jakości materiału. Majtki idealnie dopasowują się do ciała, podkreślają atuty kobiecych kształtów, eksponują pośladki. Wygodne i komfortowe

89,99 zł

Nessa figi wysokie Miya N02 Wykonane z wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i delikatnej dla ciała. Idealnie dopasowują się do sylwetki, niwelują mankamenty sylwetki, są wygodne i komfortowe w codziennym użytkowaniu. Piękny odcień granatu z połyskującym haftem. Polecamy w komplecie z biustonoszem Miya.

79,99 zł

Nessa figi klasyczne Miya N01 Wykonane z wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i delikatnej dla ciała. Idealnie dopasowują się do sylwetki, są wygodne i komfortowe w codziennym użytkowaniu. Piękny odcień granatu z połyskującym haftem. Polecamy w komplecie z biustonoszem Miya.

89,99 zł

Nessa figi wysokie Celine N02 Wykonane z wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i delikatnej dla ciała. Idealnie dopasowują się do sylwetki, niwelują mankamenty sylwetki, są wygodne i komfortowe w codziennym użytkowaniu. Klasyczna czerń. Polecamy w komplecie z biustonoszem Celine.

84,99 zł

Nessa figi klasyczne Celine N01 Wykonane z wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i delikatnej dla ciała. Idealnie dopasowują się do sylwetki, są wygodne i komfortowe w codziennym użytkowaniu. Klasyczna czerń. Polecamy w komplecie z biustonoszem Celine.

105,99 zł

Freya Rhea majtki typu brazylianki Wykonane z wysokiej jakości tkaniny, przyjemnej i delikatnej dla ciała. Idealnie dopasowują się do kobiecych kształtów, eksponując pośladki. Tył majtek wykończony bezszwowo - nie będą odznaczały się pod obcisłą odzieżą. Polecamy do kompletu z biustonoszem z kolekcji Rhea. Rozmiary brytyjskie, dość duże.

135,00 zł

Panache Quinn rose gold figi o kroju brazylijskim Wykonane z wysokiej jakości, przyjemnej dla ciała tkaniny. Idealnie dopasowują się do kształtu sylwetki delikatnie eksponując pośladki. Wygodne i komfortowe. Rozmiary brytyjskie, dość duże. Polecamy do kompletu z biustonoszem Quinn Panache.

79,99 zł

Freya brazilian Starlight Wykonane z wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i delikatne dla ciała. Idealnie dopasowują się do sylwetki, podkreślają atuty kobiecych kształtów, eksponują pośladki. Taki krój majtek zapewni odpowiedni komfort i wygodę w użytkowaniu.

84,99 zł

Freya szorty Starlight Wysoka jakość brytyjskiego produktu. Majtki idealnie dopasowują się do ciała, są wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Subtelna koronka w kropeczki i śliczny kolor czynią bieliznę niezwykle kobiecą.

74,99 zł

Moonlight figi midi od Kris-Line Wykonane w wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i wygodnej w użytkowaniu. Figi z podwyższonym stanem, podkreślają magię kobiecych kształtów. Stwórz idealny zestaw z biustonoszami lub gorsetem tej linii!

64,99 zł

Moonlight figi klasyczne od Kris-Line Wykonane w wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i wygodnej w użytkowaniu. Pięknie dopasowują się do ciała podkreślając magię kobiecych kształtów. Stwórz idealny zestaw z biustonoszami lub gorsetem tej linii!

62,99 zł

Kris-Line Moonlight stringo-szorty, tanga Wykonane w wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i wygodnej w użytkowaniu. Pięknie eksponują pośladki, podkreślając magię kobiecych kształtów. Stwórz idealny zestaw z biustonoszami lub gorsetem tej linii!

84,99 zł

Nessa Valentyna figi z podwyższonym stanem Wykonane z miękkiej tkaniny przyjemnej w użytkowaniu. Ładnie dopasowują się do ciała, podkreślając atuty kobiecej sylwetki. Niezwykle kobiece i seksowne.

79,99 zł

Nessa Valentyna figi w wykrojonymi boczkami Wykonane z miękkiej i przyjemnej dla ciała tkaniny. Ładnie dopasowują się do kształtów kobiecej sylwetki. Niezwykle eleganckie i seksowne.

89,99 zł

Figi o wyższym stanie Alles Royal burgund Efektowne, koronkowe figi o podwyższonej linii stanu. Komfortowe, wygodne. Idealnie prezentują się w zestawie z biustonoszem z tej samej linii.

65,99 zł

Elayna Alles figi klasyczne Komfortowe figi o nieco wyższym stanie. Idealnie dopasowują się do sylwetki. Stanowią doskonały komplet z biustonoszem Elayna.

52,99 zł

Kris- line stringo- szorty Betty czerwone Wykonane z wysokiej jakości tkaniny delikatnej i przyjemnej dla ciała. Idealnie dopasowują się do sylwetki, podkreślają atuty kobiecych kształtów eksponując pośladki. Efektowny haft i soczysta czerwień czyni bieliznę kuszącą.

49,99 zł

Kris line figi klasyczne Betty czerwone Wykonane z wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i delikatnej dla ciała. Idealnie dopasowują się do sylwetki, są wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Subtelny haft i soczysta czerwień bielizny zakręci nam w głowach.

69,99 zł

Kris- line stringo- szorty Susie mocca Wykonane z wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i delikatnej dla ciała. Idealnie dopasowują się do sylwetki, podkreślają atuty kobiecych kształtów, eksponują pośladki. Efektowny i subtelny haft w połączeniu z ciekawym kolorem czynią bieliznę niezwykle kobiecą i kuszącą.

69,99 zł

Kris- line figi midi Susie mocca Wykonane z wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i delikatnej dla ciała. Delikatnie dopasowują się do ciała, są wygodne i komfortowe w użytkowaniu, tuszują niedoskonałości. Subtelny haft i ciekawy odcień beżu czynią bieliznę efektowną i niezwykle kobiecą

59,99 zł

Kris- line figi Klasyczne Susie Mocca Wykonane z wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i delikatnej dla ciała. Idealnie dopasowują się do sylwetki są wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Subtelny haft i ciekawy kolor czynią bieliznę efektowną i niezwykle kobiecą

49,99 zł

Konrad stringi Giselle Wyrazista, kusząca koronka i ognista czerwień. Stringi idealnie dopasowują się do ciała. Podkreślają atuty kobiecych kształtów, eksponują pośladki, są wygodne i komfortowe w użytkowaniu

49,99 zł

Konrad stringi Florence Wyrazista, kusząca koronka i klasyczna czerń. Stringi idealnie dopasowują się do ciała. Podkreślają atuty kobiecych kształtów, eksponują pośladki, są wygodne i komfortowe w użytkowaniu.

59,99 zł 79,99 zł -25%

Dalia stringi Keira Wykonane z wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i delikatnej dla ciała. Idealnie dopasowują się do sylwetki podkreślają atuty kobiecych kształtów, eksponują pośladki. Ciekawy print i efektowny haft czynią bieliznę niezwykle kobiecą i kuszącą

56,24 zł 74,99 zł -25%

Dalia figi klasyczne Keira Wykonane z wysokiej jakości tkaniny przyjemnej i delikatnej dla ciała. Świetnie dopasowują się do sylwetki, są wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Ciekawy print i efektowny haft czynią bieliznę kuszącą i niezwykle kobiecą.

134,99 zł

Elomi figi Tori Wykonane z przewiewnej i delikatnej dla ciała tkaniny. Majtki świetnie dopasowują się do sylwetki, tuszują niedoskonałości delikatnie modelując. Beżowe tło, czarne wstawki i efektowny haft czynią bieliznę wyrazistą i kuszącą.

Pokazywane 33 - 64 z 453 produktów