szczegółowe wyszukiwanie dostępnych rozmiarów Jest 234 produktów

Pokazywane 1 - 32 z 234 produktów
0 Recenzje
56,99 zł

Kris-Line figi bikini do stroju kąpielowego Bali Majtki wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie słoneczne i chlor. Świetnie dopasowują się do ciała, optycznie wydłużają nogę, podkreślają atuty kobiecych kształtów. Wiązanie po bokach umożliwia wyregulowanie i dostosowanie majtek do szerokości bioder.

0 Recenzje
62,99 zł

Kris-Line figi do stroju kąpielowego Bali Majtki o kroju klasycznym, wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie słoneczne i chlor. Świetnie dopasowują się do ciała, są wygodne i komfortowe. Ten model majtek sprawdzi się przy każdej figurze, optycznie wydłuży nogi wysmuklając sylwetkę.

0 Recenzje
74,99 zł

Kris-Line figi midi do stroju kąpielowego Bali Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie słoneczne i chlor. Świetnie dopasowują się do ciała, są wygodne i komfortowe. Po bokach troczki, którymi można regulować długość nogawki. 

0 Recenzje
159,99 zł

Kris-Line biustonosz do stroju kąpielowego soft Miski miękkie oparte na fiszbinach. Miski posiadają jedno cięcie pionowe i poziome, które zapewni piękny kształt biustu zbierając go do przodu. Pas obwodu wyposażony w boczny panel wzmacniający w postaci plastikowego fiszbinu. Ramiączka regulowane na całej długości. Tył zapinany na plastikowy klips.

0 Recenzje
135,99 zł

Kris-Line biustonosz do stroju kąpielowego Bali push-up Miski usztywniane termicznie formowane, oparte na fiszbinach. Push-up zintegrowany z miską. Odpowiednio dobrany rozmiar zapewni optymalne podtrzymanie biustu zbierając go mocno do przodu. Niski mostek pozwoli głęboko opalić dekolt. Tył zapinany na metalowy klips. Wiązanie na szyi. UWAGA! Majtki do...

0 Recenzje
135,99 zł

Kris-Line biustonosz do stroju kąpielowego Bali balkonette- bardotka Biustonosz typu bardotka, strapless- możliwość noszenia z odpiętymi ramiączkami. Usztywniane miski termicznie formowane, gładkie wewnątrz, oparte na fiszbinach. Odpowiednio dobrany rozmiar zapewni optymalne podtrzymanie biustu nawet bez ramiączek. Pas obwodu podszyty dodatkową warstwą...

0 Recenzje
214,99 zł

Kris-Line strój kąpielowy jednoczęściowy Bali Wykonany z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie słoneczne i chlor. Świetnie dopasowują się do ciała. Wbudowany miękki biustonosz oparty na fiszbinach. Miski o jednym cięciu pionowym i poziomym. Odpowiednio dobrany rozmiar zapewni optymalne podtrzymanie biustu unosząc go ku górze. Tył zapinany na...

0 Recenzje
74,99 zł

Strój kąpielowy Beach Kris Line: figi kąpielowe midi w kolorze czerwonego wina Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Posiadają troczki, którymi możemy lekko regulować szerokość boczków. Ładnie dopasowują się do ciała. Majtki w całości podszyte czarną dzianiną szybkoschnącą.

0 Recenzje
65,99 zł

Strój kąpielowy Beach Kris Line: figi kąpielowe klasyczne w kolorze czerwonego wina  Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Proste w formie, klasyczny krój. Ładnie dopasowują się do kształtu kobiecej sylwetki podkreślając jej atuty. W całości podszyte czarną dzianiną szybkoschnącą.

0 Recenzje
65,99 zł

Strój kąpielowy Beach Kris Line: figi bikini wiązane po bokach, w kolorze czerwonego wina Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Rozmiar fig można nieco regulować wiązaniem. Ten krój optycznie wydłuży nogi i lekko wyeksponuje pośladki. Majtki w całości podszyte czarną dzianiną szybkoschnącą.

0 Recenzje
149,99 zł

Strój kąpielowy Beach Kris Line: biustonosz miękki w kolorze czerwonego wina  Biustonosz kąpielowy o miskach nieusztywnianych, na fiszbinach, podszytych stabilnym tiulem. Ramiączka regulowane w całości o szerokości dopasowanej do rozmiaru miski. Zapięcie z tyłu na metalowy klips. UWAGA! Majtki do tego kostiumu są sprzedawane oddzielnie.

0 Recenzje
129,99 zł

Strój kąpielowy Beach Kris Line: biustonosz push-up wiązany na szyi, w kolorze czerwonego wina  Wykonany z wysokiej jakości tkaniny. Miski biustonosza usztywniane- termicznie formowane z zintegrowanym push-up, który powiększy biust o jeden rozmiar. Wiązany na szyi, tył zapinany na metalowy klips. Uwaga! Doły do tego kostiumu sprzedawane są oddzielnie.

0 Recenzje
129,99 zł

Strój kąpielowy Beach Kris Line: biustonosz balkonetka usztywniana w kolorze czerwonego wina  Miski usztywniane - termicznie formowane, na fiszbinach. Konstrukcja biustonosza świetnie unosi biust zapewniając mu odpowiednie wsparcie nawet bez ramiączek (ramiączka w zestawie). Tył zapinany na metalowy klips. Uwaga! Doły do tego kostiumu sprzedawane są...

0 Recenzje
278,99 zł

Freya Urban night: kostium kąpielowy jednoczęściowy Nieusztywniane miski bez fiszbinów, ramiączka regulowane na całej długości z możliwością skrzyżowania na plecach. Zapięcie z tyłu na solidny, plastikowy klips.  Prać ręcznie w letniej wodzie, w delikatnym mydle. Nie wykręcać, nie stosować wybielaczy, nie czyścić na sucho, w praniu nie łączyć z innymi...

0 Recenzje
69,99 zł

Stringo-szorty Kris-Line Mirabella różowe, figi tanga Wykonane z wysokiej jakości tkaniny, przyjemnej dla ciała i wygodnej w użytkowaniu. Krój ładnie dopasowujący się do kształtów sylwetki, podkreślający pośladki. Tył wykończony bezszwowo.

0 Recenzje
74,99 zł

Figi klasyczne Kris-Line Mirabella, różowe Wykonane z wysokiej jakości tkaniny, wygodnej i komfortowej w codziennym użytkowaniu. Krój klasyczny, niezbyt mocno zabudowany. Polecamy do kompletu z biustonoszem tej samej linii.

0 Recenzje
154,99 zł

Biustonosz bralette Mirabella od Kris-Line, różowy Miski delikatnie do połowy usztywniane oparte na fiszbinie, o jednym cięciu pionowym. Mocno zabudowany, górna część miski wykończona elastyczną koronką. Szeroka baskina, która zapewni optymalne podtrzymanie biustu. Ramiączka regulowane na całej długości bez możliwości odpięcia. Możliwość włożenia wkładek...

0 Recenzje
154,99 zł

Biustonosz half-cup Mirabella od Kris-Line, różowy Miękkie miski o dwóch cięciach pionowych, oparte na fiszbinach. Miska dość płytka, konstrukcja świetnie sprawdzi się przy głębokich dekoltach. Odpowiednio dobrany rozmiar zapewni optymalnie podtrzymanie biustu unosząc go mocno ku górze. Ramiączka regulowane na całej długości, nieodpinane.

0 Recenzje
175,99 zł

KrisLine biustonosz Mirabella miękki na fiszbinach, różowy Miski miękkie oparte na fiszbinach o jednym cięciu pionowym i poziomym, które zapewnia zebranie biustu do środka. Dół miski wzmocniony dodatkowym materiałem, góra wykończona stabilnym haftem. Odpowiednio dobrany rozmiar zapewni świetne podtrzymanie nawet dużego biustu. Ramiączka regulowane na...

0 Recenzje
159,99 zł

Strój kąpielowy Amy Kris Line: biustonosz kąpielowy miękki na fiszbinach Biustonosz kąpielowy o miskach nieusztywnianych, na fiszbinach, podszytych stabilnym tiulem. Ramiączka regulowane w całości o szerokości dopasowanej do rozmiaru miski. Zapięcie z tyłu na metalowy klips. UWAGA! Majtki do tego kostiumu są sprzedawane oddzielnie.

0 Recenzje
66,99 zł

Strój kąpielowy Kris-Line Amy: figi wiązane po bokach Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Efektownie wiązane na boczkach. Ładnie dopasowują się do kształtu kobiecej sylwetki podkreślając jej atuty. Szerokość boków dobrze dostosowana została do rozmiaru fig.

0 Recenzje
59,99 zł

Strój kąpielowy Kris-Line Amy: figi klasyczne Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Proste w formie, klasyczny krój. Ładnie dopasowują się do kształtu kobiecej sylwetki podkreślając jej atuty. Szerokość boków dobrze dostosowana została do rozmiaru fig.

0 Recenzje
74,99 zł

Strój kąpielowy Kris Line Amy: figi midi   Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Posiadają troczki, którymi możemy lekko regulować szerokość boczków. Ładnie dopasowują się do ciała. Majtki w całości podszyte siateczką szybkoschnącą.

0 Recenzje
135,99 zł

Strój kąpielowy Kris-Line Amy: biustonosz brassiere push-up do stroju kąpielowego Biustonosz z usztywnianymi miskami na fiszbinach, wewnątrz push-up zintegrowany z miską. Miski gładkie, formowane termicznie. Ramiączka regulowane w całości, nieodpinane. Zapięcie z tyłu na metalowy klips. Uwaga! Doły do tego kostiumu sprzedawane są oddzielnie.

0 Recenzje
135,99 zł

Strój kąpielowy Kris-Line Amy: biustonosz balkonette do stroju kąpielowego Biustonosz z usztywnianymi miskami na fiszbinach. Miski gładkie, formowane termicznie. Ramiączka regulowane na całej długości, odpinane- możliwość noszenia bez ramiączek. Zapięcie z tyłu na metalowy klips. Majtki do tego stroju sprzedawane są oddzielnie. Sugestie: Miski biustonosza...

0 Recenzje
69,99 zł

Figi Kris-Line Dorothy, łososiowe Wykonane z wysokiej jakości tkaniny, wygodnej i komfortowej w codziennym użytkowaniu. Krój klasyczny, niezbyt mocno zabudowany. Polecamy do kompletu z biustonoszem tej samej linii.

0 Recenzje
69,99 zł

Stringo-szorty Kris Line Dorothy, figi tanga Wykonane z wysokiej jakości tkaniny wygodnej i komfortowej w codziennym użytkowaniu. Pięknie eksponują pośladki, podkreślając atuty kobiecej sylwetki. Polecamy do kompletu z biustonoszem tej samej linii.

1 Recenzje
174,99 zł

Biustonosz half-cup Dorothy od Kris-Line, łososiowy Miękkie miski o dwóch cięciach pionowych, oparte na fiszbinach. Miska dość płytka, konstrukcja świetnie sprawdzi się przy głębokich dekoltach. Odpowiednio dobrany rozmiar zapewni optymalnie podtrzymanie biustu unosząc go mocno ku górze. Ramiączka regulowane na całej długości, nieodpinane.

0 Recenzje
179,99 zł

KrisLine biustonosz Dorothy miękki na fiszbinach, łososiowy Miski miękkie oparte na fiszbinach o jednym cięciu pionowym i poziomym, które zapewnia zebranie biustu do środka. Dół miski wzmocniony dodatkowym materiałem, góra wykończona stabilnym haftem. Odpowiednio dobrany rozmiar zapewni świetne podtrzymanie nawet dużego biustu. Ramiączka regulowane na...

0 Recenzje
67,99 zł

Strój kąpielowy Kris-Line Capeverde: figi kąpielowe mini  Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Ten krój optycznie wydłuży nogi i lekko wyeksponuje pośladki. Majtki w całości podszyte siateczką szybkoschnącą. Boki majtek wiązane co zapewnia możliwość regulacji.

0 Recenzje
67,99 zł

Strój kąpielowy Kris-Line Capeverde: figi kąpielowe klasyczne  Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Proste w formie, klasyczny krój. Ładnie dopasowują się do kształtu kobiecej sylwetki podkreślając jej atuty.

0 Recenzje
83,99 zł

Strój kąpielowy Kris-Line Capeverde: figi kąpielowe midi, o wyższym stanie Wykonane z wysokiej jakości tkaniny odpornej na promienie UV i chlor. Posiadają troczki, którymi możemy nieco regulować szerokość boczków. Ładnie dopasowują się do ciała, lekko modelują sylwetkę. Majtki w całości podszyte siateczką szybkoschnącą.

Pokazywane 1 - 32 z 234 produktów